2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
والا با توجه به طرز فکر ما ایرانی ها و حرف در اوردن ها ارفت و ادم با شوهر دارها بده و براش حرف در میارن چه برسه به مطلقه ها
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
رفت و آمد نکنی بهتره بگو شوهرم بلد نیست. ازش برنمیاد یا ... خودت به تنهایی بری بیای اشکال نداره ولی هی بخاد شوهرتو بکشونه اونجا منطقی نیست
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
کسانی هستند که کارشون تاسیساتِ منزله. بهتره برای حل مشکل تاسیساتشون، البته اگه بودجه ش رو داشته باشن، به این افراد مراجعه کنن. کلا درست نیست آدم برای هر کاری مزاحم دیگران بشه. حالا میخواد خانوم باشه یا آقا.
سری که درد نمیکنه چرا دسمال میبندی خاهر???چیکار دارب?بشین زندگیتو کن۰من بودم نمیرفتم و نمیراشتم شوهرم هم بره۰کمی بی رحمیه ولی خب زندگیم برام مهمه۰ من بودم بهونه میاوردمو و میگفتم یا خونه نیست یا بلد نیست و هزار تا بهونه دیگه۰۰۰والااا
...
به نظر منم سعی کن کمتر رفت و امد کنی هم پشت سرتون حرف در نمیارن هم اینکه از خطر احتمالی به دور میمونید
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
عزیزم این رابطه رو کلا قیچی کن ببر بره دنبال دردسر نباش ......ملت تو چشمت نگاه میکنن واسه شوهرت کرم میریزن.البته منظورم به اون خانوم نیست من که نمیشناسمش در کل دارم میگممممم
2706