2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیزای ترش مثل البالو تازه یا خشک. سالاد شیرازی با آبلیمو. اون موقع به من میگفتن ادامس نعنایی چوب شور و بیسکویت ترد و خشک اول صبح در کل بیشتر از هر چیزی صبر و تحمل.من 4ماه ده روز ویار داشتم 10 کیلو کم کردم اما گذشت و خدا رو شکر هیچ مشکلی برای خودم و دخترم از این بابت پیش نیومد. دمیترون هم خوردم خوبه تقریباً
Lilypie Premature Baby tickers
روزی تا سه تا دمیترون میتونی بخوری من همیشه میخوردم از بس تهوع و استفراغ داشتم ٩ کیلو تو دو ماه کم کردم دمیترون خوبه ولی تا دو سه روز خوبت میکنه دوباره روز از نو و روزی از نو اصلا نمیخوام به اون روزا برگردم خدا صبرت بده
دکتر منم دمیترون داد ولی گفت 20 تا دونه بیشتر اجازه ندارم بخورم .منم 1 هفته روزی یکی خوردم دیگه خوب شدم و ادامه ندادم .
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
2738
دکتر منم دمیترون داد ولی گفت 20 تا دونه بیشتر اجازه ندارم بخورم .منم 1 هفته روزی یکی خوردم دیگه خوب شدم و ادامه ندادم .
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
سلام عزیزم منخودم تجربه ندارم ولی شنیدم خانومای بارداربهتره تا بعد اززایمانشون هرروز 1لیوان آب وعسل وچند قطره آبلیمو بخورن علاوه برجلوگیری ازکم خونی مادروزیبای جنین وهزارتا منفعت دیگه برای رفع تهوع هم خوبه !زنجبیل هم خوبه ولی کمی درچای استفاده بشه !
منم ویارم خیلی شدیده امروز 16 هفته شدم ولی هنوز تهوع دارم و بالا میارم.دمیترون میخورم ولی تاثیر آنچنانی نداره.دلم به آرزوی خوردن با اشتهاست.اوایل که بیمارستانی میشدم دکتر تا 10 روز آمپول پرومتازین بهم داد که خیلی بهتر میشدم.بعد از اون دوباره روز از نو روزی از نو.خدا به همه مون صبر بده.
زندگی گاه به کام است و بس است....زندگی گاه به نام است و کم است....زندگی گاه به دام است و غم است....زندگی معرکه همت ماست....زندگی میگذرد....
2706