2737
2734
عنوان

من یه گوشی خوب میخوام با تجربه ها

302 بازدید | 36 پست
بیشتر مد نظرم ایفون6 هست ولی انقد این تبلیغات نوت 4سامسونگو دیدم دارم دو دل میشم هرچند دل خوشی هم از سامسونگ ندارم نظرشما چیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تصمیمو قطعی کردم میخوام نوت 4 بگیرم
رنگ بزن ...... زندگی به زیبایی همین مدادرنگی هاست!می تونی از شادترین رنگ ها شروع کنی نگاهِ مهربونتُ صورتی کن! با رنگِ سبز؛ اندیشه تُ زیبا کن! به خاطراتِ قشنگت؛ رنگِ نارنجی بزن! با رنگِ آبی؛ آسمونِ دلتُ رنگ,آمیزی کن! با رنگِ زرد؛ قلبِ مهربونتُ طلایی و درخشان کن! با رنگِ قرمز؛ حرارتِ بیشتری به مهر و دوستیمون بده! رنگ بزن به زندگیت نذار تا آخر عمر برفک زندگی سیاه و سفید رو تحمل کنی! دوست من..رنگ بزن
سحر جون قیمتش چنده؟
رنگ بزن ...... زندگی به زیبایی همین مدادرنگی هاست!می تونی از شادترین رنگ ها شروع کنی نگاهِ مهربونتُ صورتی کن! با رنگِ سبز؛ اندیشه تُ زیبا کن! به خاطراتِ قشنگت؛ رنگِ نارنجی بزن! با رنگِ آبی؛ آسمونِ دلتُ رنگ,آمیزی کن! با رنگِ زرد؛ قلبِ مهربونتُ طلایی و درخشان کن! با رنگِ قرمز؛ حرارتِ بیشتری به مهر و دوستیمون بده! رنگ بزن به زندگیت نذار تا آخر عمر برفک زندگی سیاه و سفید رو تحمل کنی! دوست من..رنگ بزن
2738
اوکی قیمتشم مناسبه
5s بگیر من 1 ساله دارم. خیلی راضیم. قبلشم 4 داشتم. ولی درر مورد 6 نمیدونم. هوواوی اصلن با آیفن قابل مقایسه نیست. یه مارک چینیه. سامسونگ نوت هم خیلی خوبه. قینت هیچکدومو نمیدونم. گوشی هم باید اندازه ش استاندارد گوشی باشه هم وزنش سبک تا تو دست خسته نشی
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706