2733
2739
هر وقت تلفنی با خواهرم صحبت میکنم بعدش بداخلاق میشم اصلا امکان نداره یه دفعه فقط یه دفعه بعدش خوشحال و خندون باشم با وجود اینکه چیز خاصی هم نمیگه ...همش فکر میکنم هر چی انرژی منفیه میفرستم سمت من !!!! همین نیم ساعت پیش حالم خیلی خوب بود ها ,خیلی شاد بودم ولی تا باهاش حرف زدمو خداحافظی یه هویی از این رو به اون رو شدم ... چه کار کنم ؟؟اصلا دوست ندارم دیگه هیچ وقت باهاش حرف بزنم این nامین باره که باهاش حرف میزنم و پریشون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرته ادم چی بگه من این مشکل رو با دوستم دارم اما اون واقعا همش ناله میکنه و من عصبی میشم
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
فکرت نسبت بهش منفی شده عزیز
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
به خودت تلقین میکنی تا باهاش حرف بزنی حالت بد میشه سعی کن اول فکرت رو کمی منحرف کنی و به خودت بقبلونی که نباید ناراحت بشی
وا از خواهرت نفرت داری ؟ من له له میزنم واسه صداش و اینکه ببینمش
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706