2733
2739
عنوان

دختر یکماهم با شیرم سر نمیشه

326 بازدید | 13 پست
دخترم همش گرسنه اس و گریه میکنه 3200 وزنش هست بهش شیر خشک پری نان هم میدم با شیرم سیر نمیشه دوست دارم تپل بشه چیکار کنم؟
honareeshgh.mihanblog.com هدایای خاص برای سلیقه های خاص
سلام بچه ها لطفا به لیست منتظر ها نگاه کنید 41 نفر تو نوبت هستند لطفا بیاید کمک کنید زودتر به نیتشون زیارت بخونیم انشاءآلله که امام حسین ناامید ردمون نمیکنه از در خونش انشاءآلله الان نوبت جیحون جون هست لطفا بیاید همکاری کنید ممنون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1021435&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیلی جان چند وقتشه ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
عزیزم شیرت مقوی نیست اگه میتونی حتما هر روز برو اب پاچه بخر و بخور یا ماهیچه بزار هر روز اگه میخوای شیرت مقوی باشه و دخترت سیر شه مطمئن باش میتونی بخوری ...قلم رو بردار بزار خوب بپزه به حدی که ژله اش هم بیاد بیرون بعد برای هر غذایی که واسه خودت درست میکنی یه نصف استکان از این اب رو بریز توی غذات مخصوصا توی خورشتهات هم مزه اش خوشمزه میشه هم مقوی میشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
انتظار هست روزی ٢٠ گرم اضافه کنه، به نظر میاد یه کم کمتر از میزان مورد نظر وزن گرفته، با دکترش صحبت کن، سرچ کن و ببین مواد غذایی برای زیاد شدن شیر رو شاید داروهای شیرافزا هم لازم باشه، کلا که با دادن شیر خشم معمولا شیر مادر هم کاهش پیدا میکنه
ممنونم نوشین جون آره طراوت جون با شیشه میدم الان مثلا یکساعت داشت سینمو میخورد بعدشم گریه کرد تا شیر خشک دادم خوابید
36 هفتگی دنیا اومده دکتر بهم قرص شیرافزا هم داده بهش شیرخشک پری نان میدم که مخصوص نوزادان کم وزنه ولی زیاد تپل نشده بنظرم