2410
2553
سؤال اول:
برای رنگ کردن موهای سفیدم ابتدا از رنگ موی شیمیایی استفاده کرده ( رنگ موی خارجی و ژاپنی بیگن ) که متاسفانه در هنگام تست متوجه شدم حساسیت بسیار شدیدی به رنگ موی شیمیایی دارم لذا من چون به رنگ موی شیمیایی حساسیت دارم ، ظاهراً ناچارم که از رنگ موی گیاهی برای پوشاندن موی سفید شده استفاده کنم ، آیا رنگ موی گیاهی می تواند موی سفید را بپوشاند؟ چون شنیده ام که قدرت و میزان رنگ کنندگی رنگ موهای گیاهی کم است و نمی توانند موی سفید را رنگ کنند ؟

سؤال دوم:
فروشندگان می گویند رنگ موی گیاهی( بدون آمونیاک) خارجی (فرانسوی) بعد از باز شدن قوطی باید بطور کامل مصرف شود و امکان مصرف دوباره یک قوطی رنگ موی گیاهی وجود ندارد ، با این وصف هر هفته حداقل از ده هزار تومان باید هزینه کرد که مبلغ زیادی است آیا کسی که به رنگ موی شیمیایی حساسیت داشته است ، به رنگ موی گیاهی حساسیت نخواهد داشت؟ یعنی من چون فقط بخشی از موهایم را که سفید شده است می خواهم رنگ کنم باید هر بار یک قوطی کامل رنگ موی گیاهی بخرم و مقدار کمی از آن را برای رنگ کردن بخشی از موی سفید شده مصرف کنم ، و باقی محتویات قوطی رنگ را دور بریزم ، حالا قبل خرید و تست کردن به نظر شما با حساسیت شدید به رنگ موی شیمیایی دیگر حساسیتی به رنگ موی گیاهی و طبیعی ( بدون آمونیاک ) نخواهم داشت؟

سؤال سوم :
ارزانترین رنگ موی گیاهی که قدرت رنگ آمیزی بالا داشته باشد و در بازار هم موجود باشد کدام است و شما چه رنگ موی گیاهی را توصیه می کنید؟ در صورت امکان لینک سایت فروش آن را هم قرار دهید

سؤال چهارم:
هیچ راه حل دیگری(غیر از استفاده از رنگهای گران قیمت گیاهی بدون آمونیاک) برای رفع حساسیت به رنگ موی شیمیایی برای من وجود دارد؟

در واقع آیا اصلاً رنگهای گیاهی و طبیعی توانایی رنگ کردن موهای سفید شده را دارند یا خیر؟ زیرا شنیده ام که رنگهای گیاهی ( برخلاف رنگهای شیمیایی) موی سفید را نمی توانند رنگ کنند
در صورت امکان در آشنایان و اطرافیان هم اگر کسی را می شناسید که از رنگ گیاهی برای موی سفید استفاده می کند ، نتیجه را از او بپرسید و اعلام کنید
من یکی از آشناهای دور را دیدم که می گفت همیشه موهایش را با رنگ گیاهی که از عطاری میخره رنگ می کنه و کاملا هم سفیدی موهایش را پوشانده بود . مشکی مشکی شده بود .اما من خودم یه بار خریدم و امتحان کردم ببینم مشکی می کنه یا نه که اصلا فرقی نکرد !!!!!! شاید رنگی که من خریدم تقلبی بوده !

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

در ضمن ...

پکیج رنگ موی بدون آمونیاک که در بازار موجود است و معمولا برای آقایون استفاده میشود دارای رنگ + اکسیدان بدون آمونیاکه و اگر همه مواد رنگ با اکسیدان مخلوط بشه باید بلافاصله استفاده بشه وگرنه میتوان نصف تیوپ رنگ را با نصف قوطی اکسیدانش مخلوط و استفاده کنی و بقیه را بدون مخلوط کردن برای دفعات بعد نگه داری . مشکلی نداره .

این که من گفتم مارک اورآل فرانسه بود .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720