موضوع: رنگ موي گياهي توان رنگ آميزي موي سفيد را دارد؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
همسايه پست ها : 6عضویت:1390/4/9
1390/4/10 - 9:38 عصر
سؤال اول:
براي رنگ كردن موهاي سفيدم ابتدا از رنگ موي شيميايي استفاده كرده ( رنگ موي خارجي و ژاپني بيگن ) كه متاسفانه در هنگام تست متوجه شدم حساسيت بسيار شديدي به رنگ موي شيميايي دارم لذا من چون به رنگ موي شيميايي حساسيت دارم ، ظاهراً ناچارم كه از رنگ موي گياهي براي پوشاندن موي سفيد شده استفاده كنم ، آيا رنگ موي گياهي مي تواند موي سفيد را بپوشاند؟ چون شنيده ام كه قدرت و ميزان رنگ كنندگي رنگ موهاي گياهي كم است و نمي توانند موي سفيد را رنگ كنند ؟

سؤال دوم:
فروشندگان مي گويند رنگ موي گياهي( بدون آمونياك) خارجي (فرانسوي) بعد از باز شدن قوطي بايد بطور كامل مصرف شود و امكان مصرف دوباره يك قوطي رنگ موي گياهي وجود ندارد ، با اين وصف هر هفته حداقل از ده هزار تومان بايد هزينه كرد كه مبلغ زيادي است آيا كسي كه به رنگ موي شيميايي حساسيت داشته است ، به رنگ موي گياهي حساسيت نخواهد داشت؟ يعني من چون فقط بخشي از موهايم را كه سفيد شده است مي خواهم رنگ كنم بايد هر بار يك قوطي كامل رنگ موي گياهي بخرم و مقدار كمي از آن را براي رنگ كردن بخشي از موي سفيد شده مصرف كنم ، و باقي محتويات قوطي رنگ را دور بريزم ، حالا قبل خريد و تست كردن به نظر شما با حساسيت شديد به رنگ موي شيميايي ديگر حساسيتي به رنگ موي گياهي و طبيعي ( بدون آمونياك ) نخواهم داشت؟

سؤال سوم :
ارزانترين رنگ موي گياهي كه قدرت رنگ آميزي بالا داشته باشد و در بازار هم موجود باشد كدام است و شما چه رنگ موي گياهي را توصيه مي كنيد؟ در صورت امكان لينك سايت فروش آن را هم قرار دهيد

سؤال چهارم:
هيچ راه حل ديگري(غير از استفاده از رنگهاي گران قيمت گياهي بدون آمونياك) براي رفع حساسيت به رنگ موي شيميايي براي من وجود دارد؟

در واقع آيا اصلاً رنگهاي گياهي و طبيعي توانايي رنگ كردن موهاي سفيد شده را دارند يا خير؟ زيرا شنيده ام كه رنگهاي گياهي ( برخلاف رنگهاي شيميايي) موي سفيد را نمي توانند رنگ كنند
در صورت امكان در آشنايان و اطرافيان هم اگر كسي را مي شناسيد كه از رنگ گياهي براي موي سفيد استفاده مي كند ، نتيجه را از او بپرسيد و اعلام كنيد
azin پست ها : 4545عضویت:1389/8/6
1390/4/10 - 10:52 عصر
من يكي از آشناهاي دور را ديدم كه مي گفت هميشه موهايش را با رنگ گياهي كه از عطاري ميخره رنگ مي كنه و كاملا هم سفيدي موهايش را پوشانده بود . مشكي مشكي شده بود .اما من خودم يه بار خريدم و امتحان كردم ببينم مشكي مي كنه يا نه كه اصلا فرقي نكرد !!!!!! شايد رنگي كه من خريدم تقلبي بوده !
خدايا... هركس... بيادم هست بيادش باش كنارم نيست كنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش
azin پست ها : 4545عضویت:1389/8/6
1390/4/10 - 10:56 عصر
در ضمن ...

پكيج رنگ موي بدون آمونياك كه در بازار موجود است و معمولا براي آقايون استفاده ميشود داراي رنگ + اكسيدان بدون آمونياكه و اگر همه مواد رنگ با اكسيدان مخلوط بشه بايد بلافاصله استفاده بشه وگرنه ميتوان نصف تيوپ رنگ را با نصف قوطي اكسيدانش مخلوط و استفاده كني و بقيه را بدون مخلوط كردن براي دفعات بعد نگه داري . مشكلي نداره .

اين كه من گفتم مارك اورآل فرانسه بود .
خدايا... هركس... بيادم هست بيادش باش كنارم نيست كنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: