2733
2734
سلام بچه ها قندم مشکوک بود دکتر بهم گفت امپولو نزنم قندوبالا میبره از 1طرفم احتمال زایمان زود رس دارم دکتر اصلیم گفته نزن 1دکتر زنان دیگه گفته بزن نمیدونم چیکار کنم
قندت چند بود؟الان هفته چندی
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بچه ها لطفا به لیست منتظر ها نگاه کنید 41 نفر تو نوبت هستند لطفا بیاید کمک کنید زودتر به نیتشون زیارت بخونیم انشاءآلله که امام حسین ناامید ردمون نمیکنه از در خونش انشاءآلله الان نوبت جیحون جون هست لطفا بیاید همکاری کنید ممنون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1021435&PageNumber=1
صاحب تاپیک هستی؟ من دیابت بارداری دارم به خاطر،بتامتازون بستری،شدم که تحت کنترل باشم 4 روز بستری شدم هر 8 ساعت بهم بتامتازون زدن قندم هر 6 ساعت چک می شد لا انسولین می آوردن پایین
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
2738