2737
2739
عنوان

شیر دادن بعد از نزدیکی

157284 بازدید | 20 پست
سلام مامانهای گل
ببخشید سئوالم یه کم خصوصیه ولی خب خیلی برام مهم هست.آیا بعد از نزدیکی و قبل از اینکه به حمام بریم برای پاک شدن میشه به نوزاد شیر داد یا اینکه اشکال داره و بد هست.
درود بر تو مامانی عزیزم
منظورت از پاک شدن حتما همون غسل اسلامی هستش.....عزیزم مسئله شیر دهی ربطی به پاکی و ناپاکی شما نداره...فقط چون زمان نزدیکی فعل و انفعالات بدن شما تغییر میکنه شاید طعم شیرت فرق کنه...همین...بهتره که دوش ولرم بگیری تا سیستم بدنیت به حالت اولیه برگرده....البته باید نظر هم کیشان خودت رو هم بدونی....توی دین ما که مسئله ای نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرین زرتشتیه به گمانم...

درست میگم شیرین؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
میگن قبل از شیر دادن به بچه بهتره که وضو داشته باشیم من خودم همیشه نمیتونم رعایت کنم و به حموم برم اما سعی میکنم که بعد از غسل به بچه ام شیر بدم...
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
تو اسلام همه چی با دلیل گفته شده برای همین دین ما کاملترین دینهههه الان خیلییی از موارد تو دینمون با علم ثابت شده...
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
اخه مگه میشه که سریع رفت حمام و غسل کرد یهو دیدی وسط کار گریه بچه در اومد و شیر خواست گناه نداره طفلک گشنه بمونه تا مادر بره غسل یا تیمم کنه؟؟؟؟؟
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
2738
خوش به حالت سهره جووووون من خیلی تلاش می کنم
ولی چون شوهرم خیلی هاته تقریبا من هر روز که نگم یه روز در میون دارم
با وضعیت سر کار رفتن و خونه داری و بچه داری بعضی وقتا غسل دادنم دیر میشه خیلی عذاب وجدان میگیرم
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
عزیزم مگه نزدیکی عمل زشتیه؟ کوچولوی تو هم حاصل این نزدیکیه. بهتره کمتر سخت گیری کنیم و خودمون و کارهامون را قبول داشته باشیم
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
سلام به دوستای گلم...حالت شیر دادن مادرروی اینده نی نی قطعا تاثیر داره....واسه همین میگن اگر مادری همیشه با وضو به نی نی شیر بده تو رستگار شدن این نی نی شک نکنید......شیر دادن در اون حالت گناهی نداره ولی چون شیر دادن در ان حال در روح بچه بی تاثیر نیست بهتر ه تا اونجا که ممکنه با طهارت باشند چنانچه در حالات خیلی از بزرگان گفته اند یکی از عوامل موثر در رسیدن انها به درجات مهم علمی ومعنوی این بوده که ما درانشان هیچگاه بدون طهارت به انها شیر نداده اند
البته غسل جنابت برای انجام عبادت واجب میشه (مثلا خوندن نماز...روزه...قران...مسجد رفتن و........)ولی برای کسایی که میخوان رعایت کنن واینده بچه شون از لحاظ تعلیمات دینی مهمه براشون میتونن این کار وکنن ا:گه جنب نتونه همون موقع بره حمام میتونه وضو بگیره وکارهاشو انجام بده ومامانایی که شیر میدن هم میتونن وضو بگیرن وبه نی نی شیر بدن البته بهتر اینه که شوهر بچه رو اروم کنه تا شما حمام کنید وبیاید
من از یک عالم دین پرسیدم...امیدوارم کمک کرده باشم
سلی جان حدیث میگه وضو بگیرید. نگفتن تیمم کنید. اون وضو هم هیچ اثر فقهی نداره.نمیشه باهاش مثلا نماز خوند یا دست به خط قرآن زد. فقط نورانیت وضو نصیب شخص میشه
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است
ایلیا جون تیمم 30ثانیه هم نمیشه ارمان برتر جون فکر میکنم در حالت جنب بودن وضوباطله باید تیمم بدل از ...

نه باطل که نیست برا خود آقا و خانم جنب، خوردن و خوابیدن در حال جنب مکروهه که کراهتش با وضو برداشته میشه!

با اینکه خیلی دوست داشتم بازم بچه دارشم الان تو ۳۷سالگی۴ساله یائسگی زودرس دارم ولی دیگه رها کردم غصه خوردن وفکرای الکی رو..الان خدارو شاکرم به خاطر زندگیم.. حتما و بی شک مصلحتی بوده..بازم دعا "میکنم" ولی به خدا اعتماد دارم که دعاهام بی جواب نمیذاره..دیگه هرچی خیره پیش بیاد.. ان‌شاءالله برای همه..روایت است خداوند متعال گاهی اوقات حاجت بنده خود را به تأخیر می‌اندازد دستور می‌دهد اجابت آن را به تأخیر بیاندازند و می‌فرماید این امر به خاطر اشتیاقی است که من به شنیدن صدای او دارم؛ در قیامت به این بنده اشاره می‌شود‌ای بنده من! تو مرا خواندی، ولی من اجابتت را به تأخیر انداختم حال ثواب و پاداش صبر تو را این چنین می‌دهم. اینجا خداوند متعال به صبوری بنده مؤمن به قدری اجابت می‌دهد که بنده مؤمن آرزو می‌کند‌ای کاش هیچکدام از دعاهایش در دنیا مستجاب نمی‌شد تا در قیامت از فیض و پاداش بی نهایت الهی بهرمند شود.
2706