2737
2734
عنوان

دکتر کلانتر هرمزی

1489 بازدید | 4 پست
فکر می کنم توی صفحه 1400 برگی جراحی بینی 3 واقعا آدم سردرگم میشه. بهتر اینه که برای هر دکتر معروفی صفحه ای به نام خودش باز بشه تا کسانی که پیشش عمل کردن اونجا نظراتشونو بذارن . "جراحی بینی 3" به شدت پراکنده است و اصلا نمیشه چیز زیادی فهمید حتی توی بعضی نظرات که در پاسخ به سوالات قبلی نوشته شده اسم دکتر هم ذکر نشده چون نفر قبلی در مورد یه دکتر خاص سوال کرده ولی نفر بعدی در مثلا دو صفحه اونورتر بدون ذکر مجدد اسم دکتر به اون سوال جواب داده. من برای دکترائی که اسمشونو تو نی نی سایت دیدم هر کدوم یه صفحه درست می کنم لطفا بیاین و نظر بدین.
تیر 93 عمل بینی با دکتر شهریار یحیوی . انقدر گند زده که هر بار توی آینه خودمو می بینم می خوام بمیرم و لعنتش می کنم. شرافت شغلی صفر ، زبون بازی و پیچوندن 100. عکس های سایت کاملا مغایر با واقعیتی که در مطب می بینید.
مامان سه فرشته ی عزیز ممنون از این که اومدین اینجا . من سوالی ندارم ولی همونطور که توضیح دادم توی صفحه جراحی بینی خیلی سخت آدم می فهمه چی به چیه ولی وقتی صفحه مربوط به هر دکتر جدا باشه کسانی که می خوان تحقیق کنن راحت و بدون دردسر میرن سراغ تاپیک دکتر موردنظرشون.
تیر 93 عمل بینی با دکتر شهریار یحیوی . انقدر گند زده که هر بار توی آینه خودمو می بینم می خوام بمیرم و لعنتش می کنم. شرافت شغلی صفر ، زبون بازی و پیچوندن 100. عکس های سایت کاملا مغایر با واقعیتی که در مطب می بینید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیش ایشون عمل کردم. بسیار راضی هستم. ده سال پیش. لازم به توضیح است که ایشون چون جراح پلاستیک هستند بخصوص در خصوص عمل رینوپلاستی بهتر از پزشکان گوش و حلق و بینی عمل می کنند. در ضمن یکی از همکارانم که نرس هست در بیمارستان مفید با ایشون کار می کنه. ایشون از نظر جراحی پلاستیک واقعا نفر اول ایران هستند و کارشون حرف نداره.
2728