2726
دوستان سلام. من یه تازه مامان هستم. واقعا دوست دارم از تجربیات شما استفاده کنم. من الان بیمارستان صارم میرم. و اونجا تحت نظر هستم. اما واقعا اونجارو خیلی دوست ندارم. بین آتیه و لاله و بهمن گیر کردم. و اینکه دوست دارم زایمان طبیعی انجام بدم. دکتری رو هم که تو زایمان طبیعی هم متخصص باشه و هم اینکه مشوقش باشه رو میخوام. خوشحال میشم کمکم کنین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهمن زایمان کردم عاااالی بود دکترمم کاظمیان بود اولش قرار بود طبیعی باشم دکترم هم کلی خوشحال شد و تشویقم کردم تو ماه ٧ مشکل همورویید پیدا کردم مجبور شدم سزارین کنم ولی کلا خییلی از خود بیمارستان و کادر اتاق عمل و دکتر بیهوشی و رسیدگی راضی بودم ماماها هم همه خوش اخلاق و مهربون
در آغوشم که میگیری.... آنقدر آرام میشوم که فراموش میکنم باید نفس بکشم***
نفسه جان سلام من مثل تو تازه باردار شدم و بین بیمارستان لاله و بهمن گیر کردم بعضیا از بهمن تعریف میکنن بعضیا خیلی بد میگن جدیدا نمیدونم تو خودت بیمارستان لاله و بهمن رفتی؟؟؟؟؟
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))
دکتر من لاله اس و 900 زیر میزی میگیره فعلا
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
بچه ها من هم تیر ماه زایمان دارم .الان دکترم بیمارستان آتیه دکتر رضوان کاظمی.اگه کسی تجربه ای داره بگه.ولی خودم دوست دارم پارسیان یا بهمن برم.اونجا دکتری که بهم وقت بده پیدا نکردم نمی شناسم تورو خدا نظراتتونو درباره این 3 تا هم بگین
2706