2737
2734
سلام دوستان. من هفته نهن بارداری رو می گذرونم و هنوز هم سونو نرفتم هفته دهم رم کهتصمیم دارم که هفته دهم برم تا از جواب سونو مطمین باشم. دیشب با همسرم بحثم شد و خیلی بهم فشار روحی وارد شد. از امروز صبح اصلا درد سینه ندارم و احساس می کنم کوچک هم شده. خیلی نگرانم... ممکنه این علامت سقط باشه؟
کاش زودتر میرفتی دکتر
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه این چه حرفیه خدا نکنه پف سینه و ...مربوط به بالا پایین شدن هورمون هاست من خودم الان هفته 34 هستم و حس می کنم با اینکه هفته های اخر بارداری و نزدیک به زایمانم ولی پف سینه م کم شده و شل شده ... نمی خواد اینقدر وسواس بشی وگرنه مثل من خل میشی به نظر م سونو برو که وقتش ه
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
خانمی به نظرم همین حالا برو سونو برای قلب کوچولوش وقتشه یک جای خوب و مطمئن برو که تا اخر همونجا بری قبلش حتنا یک چیز شیرین بخور و مثانه ات حتما پر باشه...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2738