2726
عنوان

تغییرات فنی در نینی سایت

2291 بازدید | 78 پست
برای ارتقاء کیفیت نرم افزاری نی نی سایت، سرور جدیدی اضافه شده است. بخش های جدیدی مثل فروشگاه کتاب و چت بین کاربران در حال تست هست و بزودی رونمائی می شود. امیدواریم کندی ها و مشکلات فنی با اتمام تست این بخش ها و ارتقاء سخت افزار رفع گردد. از صبر و شکیبائی کاربران فهیم و گرانقدر نی نی سایت، سپاسگزاریم و همه در تلاشیم که مشکلات نی نی سایت هر چه سریع تر، رفع شود. بابت مشکلات پیش آمده پوزش می خواهم.
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که صبر و شکیبایی ندارم ولی چاره ای هم ندارم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
" از صبر و شکیبائی کاربران فهیم و گرانقدر نی نی سایت، سپاسگزاریم و همه در تلاشیم که مشکلات نی نی سایت هر چه سریع تر، رفع شود. بابت مشکلات پیش آمده پوزش می خواهم." . . آقای زاهد این سایت تقریبا یه ساله هر روز به مشکلاتش اضافه میشه !!!
هستی تنها حذف پستویرایش پستلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل وقتی یکی به عنوان دوست من رو اضافه میکنه نمیدونم حذفش کنم رد درخواست نمیتونم بدم الان 21 درخواست دوستی دارم و نمیشناسمشون این مشکل بایستی ظرف این هفته حل شود
یه مشکلی که خیلی وقته هست وقتی میخوام وارد قسمت "نی نی سایت من " یا قسمت پیام ها بشم وارد صفحه ورود به بخش عکس نی نی سایت میشم.
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
مامان خوب آقای زاهد خواهشمندیم مشکلات سایتو رفع کنید 4 تا آپشن جدید اضافه میکنید 100 جای دیگه پر از اشکال میشه نکنه شما نسخه دوم حودروسازی های ایرانی هستین!!!! شاید خودرو سازها از ما الگو گرفتن . . . در هر صورت، ما تلاشمان را انجام میدهیم. تعمیر سایت، سخت تر ایجاد سایت جدید هست.
آقای زاهد تو رو خدا این کلوب ها رو درست کنید!ما دیگه خسته شدیم:(( الآن مدت ها است نتونستم برم توی کلوب.این مشکل خیلی ها است .ما امکانات جدید نمی خوایم همون کلوب قبلی رو درست کنید بسه!!!!
می رود کز ما جدا گردد ولی...........جان و دل با اوست هر جا می رود...........:(
2706