2737
2734
امروز رفتم سونوگرافی. سن بارداریم 31 هفته و 5 روزه اما تو سونو 29 هفته و 5-6 روز رو نشون میده...خدا رو شکر بقیه چیزاش نرماله. ضربان قلب 142 مایع آمنیوتیک 112 mm تحرک خوب جفت هم پوستروفوندال گرید 1 دکتر سونوگراف گفت که نسبت به سن بارداری رشدش کمه و ریزه...همشم در مورد وزن گیری خودم و سابقه سقط و اینجور چیزا ازم سوال میکرد که بیشتر نگران شدم. این هفتمین سونویی بود که انجام دادم همیشه نتیجه سونو با سن بارداری نهایتش 2-3 روز فرق میکرد. دارم از غصه میمیرم..وزنشم 1503 گرمه.کم نیست؟ کسی قبلا همچین موردی رو تجربه کرده؟ فردا بعد از ظهر باید برم دکتر تا اون موقع همش فکرم درگیره
وزنش که خوبه.مهم نیس سونو بر اساس سایز نینیت سن رو میگه. حالا نینی ریز باشه که چیزی نمیشه... نینی من تو هفته 35 وزنش رو سونو 2700 گفتن 4 هفته بعد بدنیا که اومد 2750 بود!!! زیاد به سونو اعتماد نکن.
خدایا... با تمام وجودم سپاسگزارتم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سعی کن بیشتر گوشت و لبنیات بخوری هنوز وقت داری جنین ماه ۹ شدیدا وزن میگیره اگر خوب بخوری بچه با وزن کم دنیا بیاد یه کم دردسر داره دیگه حسابی بخور و استراحت کن
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
نگران نباش وزن رو بر اساس دور سر و ران پا میگن. واسه من تو هفته26 وزنش1100گفت خوب از کجا معلوم که پسر من کله اش بزرگ نیست و خودش ریز باشه. اصلا نگران نباش. بستنی هر روز بخور
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2738
عزیزم حتما حتما گوشت قرمز رو هر روز تو برنامت داشته باش یا به شکل کبابی یا خورشتی یا هرجور که دوست داری ولی حتما بخور
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
2706