2733
2739
هفته38 ام وای سونو2هفته کمترزده واسم شکمم اصلا بزرگ نمیشه صبحاکه انگارحامله نیستم اینقدر کوچیک میشه نگرانم
عشق با هم صعود کردن نیست، عشق در وقت سقوط با هم بودن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بستنی رو حتما بخور.روزی دو تا هم شده بخور.کله پاچه هم اگه میتونی یه روز درمیون بخوری خیلی خوبه.واسه منو بر اساس دور سر و ران یک هفته زودتر همیشه نشون میده اما من هیچ چیز بخصوصی هم نمیخورم.خیلی سعی نکن تو شکمت چاق بشه بیاد بیرون خودش تپلی میشه.
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
من نی نی ام هفته 36 وزنش 2500 بود.موقع زایمان یعنی 40 هفته و4 روز وزنش 3500 بود.فقط بستنی میخوردم. نمیگم شما تو این سرما بستنی بخور ولی همون طور که دوستان گفتن دلستر هم خیلی خوبه.بعدشم به بزرگ وکوچیکی شکم نیست که خانومی.من تو طول بارداری وزن اضافه نکرم که هیچ 11کیلو هم کم کردم تازه موقع زایمان شکمم به 5 ماه شش ماه میخورد.نگران نباش خدا خودش داده خودشم مواظبشه .
هیچ برگی از درخت نمی ریزد مگربه اذن خداوند.
الهی شکرت...خدایا دامن همه منتظرها رو سبز کن.آمین
سلام بچه ها لطفا به لیست منتظر ها نگاه کنید چند نفر تو نوبت هستند لطفا بیاید کمک کنید زودتر به نیتشون زیارت بخونیم انشاءآلله که امام حسین ناامید ردمون نمیکنه از در خونش انشاءآلله الان نوبت صدف جون هست لطفا بیاید همکاری کنید ممنون http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1021435&PageNumber=1
2706