2737
2734
تورو خدا کمکم کنید چه کلکی بهش بزنم تا باردار بشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگه کاندوم میزاره کاندوم رو سوراخ کن. یا بهش بگو میرم به پلیس میگم داوی جلوگیری میکنی اونا حتی اگر هم شده میان بالای سرتون ببینن جلوگیری نمیکنه. جداً از شوخی باید شوهرت هم برای بچه دار شدن راضی باشه و هر طور شده قانعش کنی یا بگو اگه نمیخوای بهم بچه بدی منم ازت جدا میشم . بزار ببینه چقدر دوست داری.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
سلام به همگی ممنون که جوابمو دادین من یکبار سقط داشتم عروردین لمسال بود تو هفته هشتم رشد جنین متوقف شد و سقط خودبخودی انجام شد بخاطر همین شوعرم از بارداری مجدد من میترسه میگه خودت مهمتری میترسم تورو از دست بدم
من دوقلو باردار بودم هردومون خیلی خوشحال بودیم واقعا میخواستیم ولی الان میگه اصلا بچه نمیخوام سن هردومون داره بالا میره و ترس من بیشتر میشه برای جلوگیری از کاندوم استفاده نمیکنه طبیعی جلوگیری میکنه دوست دارم تو کارانجام شده قرار بگیره نمیدونم چیکار کنم
2738
سلام به همگی ممنون که جوابمو دادین من یکبار سقط داشتم عروردین لمسال بود تو هفته هشتم رشد جنین متوقف شد و سقط خودبخودی انجام شد بخاطر همین شوعرم از بارداری مجدد من میترسه میگه خودت مهمتری میترسم تورو از دست بدم