2733
2734
عنوان

کاردستی

702 بازدید | 10 پست
سلام فکر کنم هزاران وبلاگ وسایت برای کاردستی وجود داشته باشه.بعضی وقتها وقتی وارد این سایتها می شیم اینقدر هیجانزده اییم که دوست داریم سریعتر خودمان اقدام به ساختن کنیم.وگاهی هم فقط از دیدنشون لذت می بریم وگاهی هم می خواهیم بسازیم ولی انگیزه ووقت نداریم وگاهی هم می خواهیم بسازیم ولی مواد نداریم بی خیال می شویم.در هرصورت اینجا قراره جمع بشیم تا برای پرورش خلاقیت کودکانمون به همدیگه انگیزه بدیم .نه فقط حرف بزنیم واقعا" بیاییم عمل کنیم. بیاییم به همدیگه بگیم در طول هفته کودکانمون چه کاردستی هایی درست کردند واز همه مهمتر با کاردستی هاشون چکار کردند؟ به امید فردایی پر از انسانهای خلاقتر(راستش ازاین جمله باهوش وخلاق خودم هم خسته شدم همه جا همین کلمات رو می بینیم جدیدا" هم فیلسوف وارد بازار شده.خدایا خودت کمکمون کن بیراهه نرویم.)
http://shahrekardasti.shopfa.com/ فروشگاه لوازم ساخت کاردستی http://shahrekardasti.blogfa.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستان عزیز سلام.تا امروز سعی کردیم مواد ساده که دراکثر کاردستی ها استفاده می شه رو در فروشگاه بگذاریم.البته موادی مثل قیچی ومقوا وچسب رو در اکثر لوازم تحریری ها وحتی خرازی ها می تونیم پیدا کنیم ولی برای یافتن بعضی از مواد مجبوریم به چندتا مغازه سربزنیم.بنابراین نظر شما عزیزان مهمه واینکه شما در کاردستی بیشتر از چه موادی استفاده می کنید.لطفا" نظر بدید وبه ما بگین شما به چه موادی نیاز دارید.
http://shahrekardasti.shopfa.com/ فروشگاه لوازم ساخت کاردستی http://shahrekardasti.blogfa.com/
2738

سلام دوستان خوبین ؟ یه خبر توپ که خودم نتیجشو تضمین میکنم

بچه من بعد از یکسال زبان انگلیسی رو یاد گرفت و تو تنهاییش به انگلیسی حرف میزنه و بازی میکنه بدون اینکه کلاس حضوری ببرمش تو این شرایط الانم داره هنوز ادامه میده چون با بازی ، خلاقیت و کاردستی یاد میگیره زبان رو خیلی ها ازم پرسیدن چیکار کردی؟ من با کلاس مجازی تو یکسال معجزش رو دیدم حتی بعد یک ترم هم عالی جواب داد که داره پیشرفت میکنه و خودمم کلی لغت و جمله در کنارش یاد گرفتم و برای بچه های 2 سال تا 9 سال عالیه چون فامیلهای من هم نتیجش رو دیدند باورتون نمیشه!!(بچه های 2 تا 9سال به خاطر اینکه هنوز چندان مدرسه نرفتند ، ذهنشون مثل لوح سفیده و  زبان رو مثل اب خوردن جذب میکنند و اصلا قابل مقایسه با ذهن مشوش ما بزرگتر ها نیستند) اونم فقط با دوره ی 8 جلسه 75 هزار تومنی که هر جلسش حدود 9 هزار تومنه یعنی مفته  (تازه تضمینی) چون مدرسش عاشق بچه هاست و همیشه میگه باید تو این اوضاع هزینه مردم رو کاهش داد و خیلی خانومه وگرنه کلاس های مجازی،180 و  300 هزار تومنی به بالا همه جا زیاده تازه اونم نه با روش این خانم خبره جوون که کافیه یه بار اعتماد کنین  :):):)  

مدرکش و همه چیزش هم معلومه و بهتون نشون میده و تو یه اموزشگاه معتبر تحت نظر انگلستان هم توی ایران کار میکنه و با جوون بودنش 10 سال سابقه داره و تازه پیج زده.

تازه با داشتن بچه دوزبانه میدونید چقدر به افرادیکه میخوان برن خارج از ایران کمک میکنه و امتیاز عالی برای خروج هستش؟؟!!  

یعنی حاضرم قول بدم که بعد 1 سال با صبر شما یکدفعه یه بچه دوزبانه دارین که کلی کلاس برای مامان و باباش و خودش داره اونم با لهجه خوب انگلیسی

من شوهرم اول مخالفت میکرد با این کلاس مجازی ولی بعدش که معجزشو دید اونم به همکارهاش که بچه داشتند میگفت.

سلام دوستان خوبین ؟ یه خبر توپ که خودم نتیجشو تضمین میکنم

بچه من بعد از یکسال زبان انگلیسی رو یاد گرفت و تو تنهاییش به انگلیسی حرف میزنه و بازی میکنه بدون اینکه کلاس حضوری ببرمش تو این شرایط الانم داره هنوز ادامه میده چون با بازی ، خلاقیت و کاردستی یاد میگیره زبان رو خیلی ها ازم پرسیدن چیکار کردی؟ من با کلاس مجازی تو یکسال معجزش رو دیدم حتی بعد یک ترم هم عالی جواب داد که داره پیشرفت میکنه و خودمم کلی لغت و جمله در کنارش یاد گرفتم و برای بچه های 2 سال تا 9 سال عالیه چون فامیلهای من هم نتیجش رو دیدند باورتون نمیشه!!(بچه های 2 تا 9سال به خاطر اینکه هنوز چندان مدرسه نرفتند ، ذهنشون مثل لوح سفیده و  زبان رو مثل اب خوردن جذب میکنند و اصلا قابل مقایسه با ذهن مشوش ما بزرگتر ها نیستند) اونم فقط با دوره ی 8 جلسه 75 هزار تومنی که هر جلسش حدود 9 هزار تومنه یعنی مفته  (تازه تضمینی) چون مدرسش عاشق بچه هاست و همیشه میگه باید تو این اوضاع هزینه مردم رو کاهش داد و خیلی خانومه وگرنه کلاس های مجازی،180 و  300 هزار تومنی به بالا همه جا زیاده تازه اونم نه با روش این خانم خبره جوون که کافیه یه بار اعتماد کنین  :):):)  

مدرکش و همه چیزش هم معلومه و بهتون نشون میده و تو یه اموزشگاه معتبر تحت نظر انگلستان هم توی ایران کار میکنه و با جوون بودنش 10 سال سابقه داره و تازه پیج زده.

تازه با داشتن بچه دوزبانه میدونید چقدر به افرادیکه میخوان برن خارج از ایران کمک میکنه و امتیاز عالی برای خروج هستش؟؟!!  

یعنی حاضرم قول بدم که بعد 1 سال با صبر شما یکدفعه یه بچه دوزبانه دارین که کلی کلاس برای مامان و باباش و خودش داره اونم با لهجه خوب انگلیسی

من شوهرم اول مخالفت میکرد با این کلاس مجازی ولی بعدش که معجزشو دید اونم به همکارهاش که بچه داشتند میگفت.