2737
2734
دلم گرفته اعصاب واسم نمونده.خسته شدم دیگه.کی مثل منه؟
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از تنهایی.تو شهر خودم غریب شدم .خونوادم همه رفتن شیراز.من تنها با یه بچهی 10ماه یه فضول اینجا موندم.هیچ کس و ندارم بیاد خونم بچم اینقدر مثل کنه بهم نچسبه
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
یه سره باید دنبالش بدویی.خونه رو هرچقدر جمع میکنم بازم مثل بازار شامه.یه سره میره زیر صندلی ها.و.....
2738
وقت نمیکنم دوزار به خودم برسم.عین مرده ی متحرک شدم.باشگاه نمیتونم برم.آرایشگاه نمیتونم برم.صبح تا شب تو خونه
دقیقا از دل من گفتی باز خوبه شما توی یه شهر بزرگ وبا امکانات غریبین من چی بگم که از یه شهر بزرگ رفتم توی شهرستان کوچیک تک و تنها
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
2706