2733
2734
عنوان

معما .....

24524 بازدید | 41 پست
دختر وپسری باهم ازدواج میکنن ...یه شب بعد ازدواج مرد برا ماموریتی به خارج میره و بعد از سه سال برمیگرده ...میاد خونه به زنش میگه چیزی که شب اول عروسی بهم دادی یادته ؟؟ الان همونو میخام ...زنه میگه من اون چیزو به هرکسی میتونم بدم به جز توو !!! حالا اون چیه که به هرکسی میتونه بده به جز شوهرش ؟؟؟
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
چرا به شوهرش نتونه شاباش بده؟یه دوتا قر کمری بیاد واسه زن بهش شاباش هم میده
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
وا... من چرا چیزای دیگه فکر کردم. اگه قرار بود جوابش منفی باشه، انگار معما نبوده
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
من میگم طلاهاشه... دیگه بعد 3 سال نبودن اعتماد نمیمونه که....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2706