2733
2734
عنوان

کی میخواد صاحبه این پسر خوشمل شه؟

1196 بازدید | 21 پست
واگذاری خیلی فوری آقا نوج نوج......این بچه فقط تا پنجشنبه وقت داره.....واگذاری در تهران این آقا پسر زیبا و خوش اخلاق داستانش طولانیه. بار اول وقتی نجات پیدا کرد که 5 ماهش بود و نمیدونیم چطوری رفته بود بالا پشت بام یه منزل متروکه و از صدای نالۀ گشنگیش همه رو خبردار کرد. بعد از کلی تلاش و این ور اون ور زدن بالاخره دوستان موفق شدن خودشونو به بالا پشت بام برسونن و این بچه رو بیارن پایین. از اون روز دیگه از دم منزل یکی از دوستان جایی نرفت. توی محل بود و هر روز میامد غذاشو میگرفت. از همون اولش دستی و لوس بود. بعد که یه سالش شد دو روزی کم اشتها و بی حال شد و باز بردنش دکتر و دیدن دچار انسداد شدید روده شده و بعد از معاینۀ دکتر رفت پانسیون تا دوران نقاهتو رو سپری کنه و داروهاشو مرتب بخوره تا خوب خوب بشه. خوشبختانه مشکلش به طور کامل برطرف شده و الان یه آقا پسر سالم و سرحاله. ولی این بار می خوایم سعی کنیم براش یه منزل دائمی پیدا کنیم چون خیلی دستی و لوسه. خیلی دوست داره نوازش بشه. با سگها هم مشکلی نداره و کاری به کارشون نداره. خیلی اهل ورجه وورجه نیست ولی شیطونی های خودشو داره. خلاصه یه شخصیت خاص داره. ناخن هاش گرفته شده و ضد انگلشو خورده. امروز میره عقیم میشه و واکسن خورده بهتون تحویل داده میشه. با توجه به خصوصیاتی که داره می تونه یه گربۀ خوب خونگی باشه و به هر حال توی خیابون خطرات زیادی تهدیدش میکنن. اگه توی این مدتی که برای دوارن نقاهت بعد از عقیم سازی سرپرستی پیدا نکنه، متأسفانه باید دوباره بره توی خیابان و الانم که یه مدتی توی خونه ازش نگهداری شده و هوا سرد شده شاید دوباره بلایی سرش بیاد و کار دست خودش بده. کپل و پشمالو هم هست. نقش روی بدنش هم کاملاً قرینه ست. خلاصه خیلی دوست داشتنیه. اگه می تونین بطور دائمی در منزل از این بچه نگهداری کنین تا پنجشنبه سر از خیابان در نیاره، لطفاً در اسرع وقت یا با شمارۀ 09352277482 تماس بگیرین و یا شمارۀ تماس خودتون رو مسج کنین تا با شما تماس بگیریم. آپلود عکس آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من از عقیم سازی حیوونا متنفرم
زندگی به من یاد داد اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد.......تا به من ثابت کند در تاریکی همه ما شبیه همدیگریم.......... www.manedarman.blogfa.com
سپید بانو جان وضعیت حیوانات تو ایران اصلا خوب نیست یا کشته میشن یا ازار میبینن کم پیش میاد که امثال این ادمها یا بهتر بگم فرشته ها بهشون رسیدگی کنن. عقیم میکنن که تعداد کمتری سگ و گربه متولد بشن و کمتر تو این خیابونهای نا امن ول بشن.
در سرزمین من هر چه را نمیفهمند مسخره میکنند.
2706