2726
سلام من هفته 22بارداری هستم الان دو سه روزه که فشارم روی 13یه دفعه هم سید به14 دکترم برام قرص اسپرین 80تجویز کرده میخواستم بدونم کسی استفاده کرده؟آخه من تو هفته14خونریزی مثل پریود داشتم میترسم اسپرین دوباره باعث خونریزی بشه،اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنید.
بار الهی !   نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی  به نگاهی در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی  کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
من خودم استفاده نکردم اما از دوستام شنیدم که تو بارداریشون به همین خاطر میخوردن
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
من از دو سال پیش تا همین امروز دارم میخورم.نترس هیچی نمیشه برای جلوگیری از زایمان زودرس بهت داده بخور
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی من خودشو جمع نمیکنه من انقباض دارم گاهی که کل شکمم سفت میشه مثل سنگ
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2728
صبا نی نی تو هو خودش یه گوشه جمع میکرد؟
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
یعنی برای فشارخون اثر دار؟ فشارو پایین میاره؟من فقط از اینکه مجددا خونریزی کنم میترسم
بار الهی !   نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی  به نگاهی در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی  کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
برای من دیشب خودشو جمع میکرد یه طرف شکمم بعد بالای شکمم مثل یه لیمو شیرین قلمبه میشد و درد داشتم ساعت6وقت دکتر دارم برم ببینم چشه شاید انقباض دارم
نترس خونریزی نمیاره باعث میشه اکسیژن بهتر به جنین برسه
انقباض کل شکمت رو میگیره یه ناحیه از شکم نیست شکمت مثل توپ سفت میشه یعنی دست میزنی تو نمیره تو این ماه ها هم طبیعی هستن و به این انقباضای بدون درد میگن برکستون هیکس که رحم رو برای زایمان آماده میکنه اما باید دلایل دیگه هم چک بشه چون مثلا عفونت ادراری هم میتونه انقباض بده
نمک رو کلا حذف کن اسپرین هم بخور ولی چون خونریزی داشتی باید با دکترت در میون بذاری منم از هفته 20میخورم ولی من مشکلی نداشتم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
صبا جان منم روزی دو سه دفعه شکمم اونطوری میشه از الان زود نیس؟؟
پریزاده جان شما هم فشار خون داری؟ آره باید ز بزنم ازش بپرسم
رزانا جون انقباض تو ماه های پایین هم پیش میاد اما خوب نیست چون احتمال زایمان زودرس رو افزایش میده اگه واقعا مطمئنی انقباض داری باید به دکترت بگی بهت دارو میده تا کنترل بشن و مشکلی پیش نیاد
نه عزیزم فشارم همیشه 7 رو 13 هست به خاطر خون رسانی بهتر به جنین این قرصو میدن که جلوی سقط رو بگیره خیلیا میخورن
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
صبا جان دو سه بار به دکترم گفتم اصلا اهمیت نمیده میگه چیزی نیست ولی شیاف هم استفاده میکنم
2706