2726
عنوان

کسی دوران بارداری دوفاستون خورده ...

5440 بازدید | 22 پست
سلام من یک سقط داشتم هفته ١۶کیسه ابم پاره شده بود الان باردارم ١٣ هفته دکتر دوفاستون داده میترسم بخورم اخه اینو قبل بارداری میدن کسی تو دوران بارداریش خورده ؟؟؟
تو دنیای ماشینی این روزها هنوز امکان معجزه هست معجزه ای در اندازه هر چند کوچک اما در معنا بزرگ خدایا شکرت با یکبار اقدام تو شهریور 93 من باردار شدم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی اخه من اصلا لک بینی ندارم
تو دنیای ماشینی این روزها هنوز امکان معجزه هست معجزه ای در اندازه هر چند کوچک اما در معنا بزرگ خدایا شکرت با یکبار اقدام تو شهریور 93 من باردار شدم ....
2728
چه جالب اره من مدرد زیر دل دارم شما هم دوقلو دارین ...مریم جان هفته چند بچه ها به دنیا امدن ؟؟یه کم خیالم راحت شد
انشالله به سلامتی زایمان کنی
دستت درد نکنه خیالم راحت شد میخورم ....
انشالله باردار میشی
منم تو اقدام بارداری دکتر دوفاستون داده
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
قبل بارداری تاثیری رو حاملگی داره یعنی شانس بارداری بالا میبرد؟؟؟ کسی میمونه؟؟
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
2706