2737
2734
عنوان

میخوام سرویس قابلمه استیل بخرم

8458 بازدید | 37 پست
امروز یه وانتی دیدم وسایل منزل میفروخت یه سرویس قابلمه کورکماز ترکی داشت میگفت 540 بنظرتون خوبه بخرم هم قیمتش رو بگید خوب گفته هم در مورد این مارک بگید خوب هست سرم کلاه نره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تپ یه سایتی قیمتشو دیدم 525 . اما تو شهر ما که همین قیمت هستش شایدم بیشتر.اما خودمون از بانه مدل الفا کرکماز روخریدیم خیلی ارزون تر بود320 تومن.
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
2731
فقط ظاهرشون فرق میکنه دیگه بعضیا درشون شیشه ای بعضیا درشون استیله.یه سرچ کنی تو نت عکس مدلای مختلفشو گذاشته
بستگی به سلیقه خودت داره که از قیافه کدوم خوشت بیاد وگرنه جنس که یکیه
2738
قیمتش خوبه مارکشم عالیه من که خیلی راضیم البته من دوتا قابلمه سایز بیست برداشتم به جای یه دونه بزرگترش شد 620 از بازار بزرگ خریدم
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
والا من هم خودمون هم خاله هام خریدن و استفاده میکنن راضین...ما قبلا هم پارس استیل استفاده میکردیم که اونم واقعا خوبه بعد چند سال هیچ تغییری نکرده
اگه خیلی برات مهم نیس که ده بیست تومن بیشتر یا کمتر پول بدی همینو بخر وگرنه یه چندتا مغازه قیمت بزنی دستت میاد
2706