2733
2734
به نام خدا مهربون سلام دوستان خوبم من مهر ماه ای وی اف کردم دوقلو باردارم توی هر تایپی رفتم کسی جوابم نداد بیاین تا پایان بارداری باهم باشم
خوشبختی توپی است که تا وقتی می غلطد به دنبالش میدویم و وقتی متوقف می شود به ان لگد می زنیم
چند روز پیش خانمی که با من ای وی اف کرده بود ضربان قلب جنین هاش وایستاد و من خیلی ناراحت شدم براش وخودم استرس پیدا کردم ااااااااااااااااای خدا تا اخرش تموم بشه من دق می کنم
خوشبختی توپی است که تا وقتی می غلطد به دنبالش میدویم و وقتی متوقف می شود به ان لگد می زنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم ممنون از دلداریت هزینه ها همه جا باهم فرق می کنه من مشهد انجان دادم تقریبا تا 4/5 میلیون برام درامد درکل باهزینه های دارو و سونو ولی اکه بخواد تعیین جنسیت یا همون pgdانجام بده باز فرق میکنه
2731
2738
2706