2737
2734
سلام منم این سوال را دارم ولی به این صورت که میشه به عنوان مادر خونده شد یعنی فقط آخر هفته بیاریمش خونه و مجدد ببریم بهزیستی و یا برای تفریح با خودمون ببریم . شنیدم میشه
نقاش را گفتم نقشی بکش از زندگی با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید (من و تو و نی نی سابق )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعدشم درسته آدم دلش میخواد خودشم بچه داشته باشه ولی باید به این هم فکر کنیم که حالا بچه خودمون یا دیگری...بالاخره هر دو انسانند. حالا یک کم قیافه شون و ژنهاشون فرق داره. مهم اینه که اون بچه رو خودتون تربیت میکنید.
2738
بنامش باید بشه.... یکی از آشناهامون گرفت... تازه بچه فامیل نزدیکشون بود...بازم قانونش اینه که چیزی بنامش بزنن...من اینجوری شنیدم
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
نعنا جان اینکه یه بچه دیگرو بیاری و براش مادریو پدری کنین واقعا ایثاره و کار هر کسی نیست من یکی نمی دونم می تونم یا نه؟! همسرم به دلیل یک ماموریت کاری یک هفته تو یه مرکز نگهداری ایتام تو بجنورد بود همشون پسر بچه بودن از سه 4 ساله تا 10 12 ساله وقتی اومد خونه تا مدتها گریه می کرد هر وقت پسر خودمونو بغل می گرفت اشکش سرازیر می شد می گفت اون بچه ها میومدن خودشونو می مالیدن به من تا دستم به سرشون یا بدنشون بخوره و از این نوازش اتفاقی ذووووووووق می کردن می گفت سر غذا سر سفره با هم دعوا می کردن که کی پیش من بشینه تشنه ی محبتن مخصوصا یک نوازش میگفت دستت که بره لای موهاشون انگار دنیایی کیفو لذت بهشون دادی
اللهم عجل لولیک الفرج
خیلی سخته بچه باشیو از لذت آغوش گرم پدر و نوازشو محبت مادر محروم باشی بچه باشیو کسی قربون صدقه ت نره اکثرشون دندوناشون خراب میشه زود چون مادری نیست که هر شب براشون مسواک بزنه
اللهم عجل لولیک الفرج
حضرت امام علی سلام الله علیه فرمود: هر مرد و زن باایمانی که از روی مهربانی دست خود را روی سر یتیمی بکشد، خدای متعال به عدد هر مویی که دست خود را روی آن می گذارد، یک ثواب برای او می نویسد. منبع : ثواب الاعمال،صفحه 237
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
2706