2733
2734
عنوان

اموزش خواندن به کودکان زیر 6 سال

3481 بازدید | 219 پست
لطفا اگر کسی کلاسای نابغه کوچولو رو شرکت کرده و افراد علاقمند به این که با روش گلن دومن روی پرورش نیمکره راست کودکانشون کار کنن و تازه میخوان شروع کنن اینجا اعلام امادگی کنن اگر کسی کلاسا رو رفته و وقت داره به عنوان مدیر تاپیک اعلام کنه .تا بعد ببینیم چه ابزار هایی باید داشته باشیم واسه شروع و متعاقبا زمان شروع رو تعیین کنیم. لطفا هر کس میاد . اسم فرزند سنش میزان اموزشش و میزان اشناییش رو با این روش ها بگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من فعلا کتاب خواندن رو سفارش دادم به همون انتشارات فرا رسانه قراره برام فرستم یه سری هم کارتهای دید اموز دارم پک صد افرین هم دارم اون پکیج اموزش زبان ساحل جان رو هم گرفتم ولی باید به اینا نظم بدیم فلش کارتا رو اماده کنیم برنامه مون رو هم مشخص کنم تا راحت بتونیم پیش بریم این شماره اون انتشاراته واسه کسایی که نمیتونن حضوری بگیرن کتاب خواندن رو
سلام به مامانای فعال. من هم می خوام شروع کنم فعلا در حال جستجو هستم.می خوام کتابهاشو تازه تهیه کنم. پسرم 6 ماهه هست.cc جان برای کتاب و سی دی زبان چی پیدا کردید.من دنبال سی دی هستم که با نشاط باشه.بزارم صداش تو خونه باسه تا کم کم شروع کنم اخه پسرم برا زبان یکم زوده.
2738
سارا جان من خودم فلش کارتای دومن رو ندارم بچه های تاپیک کوچولوهای باسواد داشتن پیغام دادم بف ستن برام فعلا خبری نشده خواهشا دوستانی که مسلط به روش کار هستن بیتن
دختر من 18 ماهشه پکیج صد افرین و گرفتم حدود 20 تا کارت و بلده ولی تا حالا رو برنامه مشخصی باهاش کار نکردم هر وقت حوصله و وقت داشتم کار کردم ولی تصمیم گرفتم برای بعد از این برنامه ریزی کنم
سلام دوستای گلم ، یه صلوات برای حاجتم میفرستین؟🙏🙏🙏
سلام ccعزیز و دوستانی که اینجا جمع هستید به توضیح مختصر بدم روش شیچیدا :موسسه نابغه کوچک اسمانی کلاس هایی تو تهران و قم برگذار میکنه و اگر تو گوگل سرچ کنید نام موسسه و براتون اطلاعات اون میاد این موسسه بعضی از محصولاتشونو برای شهرستانها میفرستند که اونم برای آگاهی بیشتر تو سایت زده و شماره تماس هایی داره ک میتونید تماس بگیرید و اطلاعات کسب کنید در رابطه با روش دومن :تاپیک کوچولوهای باسواد و سایت کودک سالم توضیحات کامل هست
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند.
این هفته، هفتهء برآورده شدن آرزوهای توست دوست من، باور کن .....
حالا یه توضیح مختصر مفید از روش دومن بگم براتون کتاب ریاضی و آموزش خواندن دومن و از سایت خاله ستاره یا کودک سالم میتونید خریداری کنید اول اینکه فلش کارتها آماده تو بازار وجود نداره و باید خودتون درست کنید در ابتدا (200 کارت اول)فلش کارتها در سایز آ5 و با رنگ قرمز باید روی مقوا(به خاطر فلش زدن راحت)چاپ بشه و کم کم سایز مقوا کم و فونت مشکی میشه
توجه:کلمات باید وسط مقوا چاپ بشه و تمام کلمات روی یک خط مثلا کلمه اتش نشان باید روی یک خط چاپ بشه نه اینکه آتش در یک خط و نشان در خط دیگز
کار با فلش کارت های خواندن هم اینطوریه که باید کارتهارو به مدت یکثانیه به کودک نشون بدین و اسم کارت و همراه فلش زدن(آوردن کارت ها از آخر به اول) برای کودک بگین
2706