2733
2734
عنوان

یوگا قاتل مفاصل است .........راسته؟؟؟

726 بازدید | 14 پست
من تازه می خواستم برم ثبت نام کنم یوگا قاتل مفاصل است قوز پشت‌تان را صاف می‌کند،به شما آرامش می‌دهد و وضعیت بدن‌تان را تنظیم می‌کند. اما همین ورزش پرفایده می‌تواند به گروهی از افراد آسیب جدی برساند.به نوشته ساینس‌دیلی،افرادی که با مشکلات مفصلی دست و پنجه نرم می‌کنند،نباید در باشگاه‌های یوگا ثبت‌نام کنند.این ورزش می‌تواند مشکلات مفصلی را تشدید کرده و وضعیت سلامتی این افراد را هر روز وخیم‌تر کند.پس قبل از آنکه برای بهره‌بردن از فواید یوگا این تمرین‌ها را شروع کنید،وضعیت سلامتی‌تان را با کمک یک متخصص ارتوپدی کنترل کنید.
مرسی لیمو خیلی جالب بود
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید با یک مربی آگاه کار کنید و به توصیه هاشون عمل کنید من که تا حالا با 2 تا مربی کار کردم هر دوشون سر هر تمرین محدودیتهاش برای افراد مختلف رو تذکر دادن مثلا می گن این تمرینه اما کمردردی اینو انجام بده یا مثلا زانو دردی اینو انجام بده بعد هم یوگا کار کردن یک آستانه آسیب داره که هر کس خودش باید رعایت کنه کلا یوگا یعنی بودن در لحظه و توجه کامل به حرکات و اثرات اونها اگه قرار باشه یکسری حرکات رو فقط بدون آگاهی و توجه به بدن خودمون تکرار کنیم که ورزشهای زیادی وجود داره بهتره یوگا کار نکنیم من خودم جایی رو برای یوگا کار کردن انتخاب می کنم که بتونم با اون فضا ارتباط عاطفی حسی خوبی برقرار کنم چون یوگا فقط ورزش نیست
2728
با آناهید موافقم . مربی خیلی مهمه تو یوگا و اینکه شما مرحله به مرحله پیش بری من خودم که کلاس می رفتم مربیمون یه حرکت که می گفت مثلا ذکر می کرد که تازه واردا اینطوری انجام بدن و قدیمی ترها اینطوری . یعنی اونایی که انعطاف بیشتری داشت بدنشون حرکات رو کاملتر انجام می دادن . مثلا یکی سنش بالا بود وسط تمرینها بهش می گفت شما فلان حرکتو نکن اینا رعایت بشه بنظر هیچ ورزشی مثل یوگا نیست . معرکه ست
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .
2738
من نرمش های اصولی انجام میدم.... شبکه 3 هرروز صبح آقای مالکی یاد میده خیلی خوب برای قوزو افتادگی سرشانه و غیره....
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
http://tafrihkade.vcp.ir/5221-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/301618-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%84%DA%A9%DB%8C.html اینجا هس دختر بهار ممنون
2706