2726
دوستان خیلی فوری .......... از ساعت 10 صبح تا 5 بعدازظهر.. 4 روز درهفته ....فقط با بچه باشه .... نه کار خونه نه آشپزی هیچی چه جوریه .؟؟ روزانه اس ؟ یا ماهانه
آدمهای مهربان از سر احتیاجشان مهربان نیستند ، آنها دنیا را کوچکتر از آن میبینند که بدی کنند.... هزاران فریاد پشت سکوت آدمهای مهربان هست ، سکوتشان را به پای بی عیب بودن خود نگذارید......هرکز به آدمهای مهربان زخم نزنید چون گوشه قلب خدا زخمی میشود....
ماهانه است. به نظرم 500به بالا حتما به دوست و آشنا بسپر پیدا میشه. اینقدر الان حقوق مربیان غیربیمه تو مهدکودک کمه که خیلیا این موارد از خداشونه.
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهدیه جان یه نفر رو فعلا پیدا کردم ... نمیدونم چقدر باید باهاش حساب کنم .. گذاشته به اختیار خودم .. پرنیان جان من 4 روز در هفته میخوام .......... میشه ماهی 18 روز ...... این تاثیری در قیمت نداره ؟؟؟؟
آدمهای مهربان از سر احتیاجشان مهربان نیستند ، آنها دنیا را کوچکتر از آن میبینند که بدی کنند.... هزاران فریاد پشت سکوت آدمهای مهربان هست ، سکوتشان را به پای بی عیب بودن خود نگذارید......هرکز به آدمهای مهربان زخم نزنید چون گوشه قلب خدا زخمی میشود....
2728
عزیزم من کسی رو میشناسم ک برای دو قلو زیر یکسال داره میره و کلا دو قلوها با اونن ،٥روز در هفته از صبح تا ٤یا٥ماهی ٥٠٠،ولی از همین ابتدا ببین با مبلغی ک میخوای بدی راضی هست یا نه ،یکی یک ماه پرستار سالمند رفت از ٩تا٧شب طفلک میرفت ،عین کارگر ازش کار کشیدنااااااا بعد اخر ماه ٥٠٠دادن بهش طفلک تو رد بایستی فکر میکر د زیر ١تومن نمیدن وقتی اینجوری کار کشیدن ازش و خلاصه ناراضیه ناراضیه بود الان باهاش حرفات رو بزن ک ن اون نالش پشتت باشه ن خودت
اندکی صبررر سحر نزدیک است
مرسی هاله جون .. قیمتها متفاوته ...........موندم
ممنونم مانی جان ... من هیچکاری نمیخوام انجام بده .... نه نظافت .. نه آشپزی ... همه چی رو خودم حاضر میکنم ...فقط با بچه باشه ............ شاغلم ماهی دوسه روزم مرخصی میگیرم....... کلا درماه میشه 15 یا 16 روز ...... ماهی ششصد خوبه ؟؟
سلام من صبح ساعت 7 تا 1 بعد از ظهر میاد خونه ام 10 روز در ماه 450 تومن می دم می دونم خیلی گرون می گیره اما راستش میشناختمش بهش اعتماد داشتم مجبور بودم اونو انتخاب کنم
آرامش، محصولِ تفکر نیست. آرامش، "هنرِ نیندیشیدن" به انبوهِ مسائلی ست که "ارزشِ فکر کردن" ندارند!
نظر بدین میام میخونم............... خیلی ممنون میشم
2706