2733
2734
سلام خانومای عزیز.من تو هفته پونزده هستم.تو سونو دکتر گفت مثانه نینیم ورم کرده.گفت برو یک هفته دیگه بیا.باز که رفتم ورمش خیلی بیشتر شده بود.شکمش فقط مثانه بود.دکتر گفت باید با دکتره دیگه هم مشورت کنم .کسی این مشکلو داشته؟کمکم میکنین .خیلی نگرانم....
عزیزم منم تو هفته 15 هستم. دعا میکنم ان شاالله هیچ مشکلی نباشه و نی نیت زود زود خوب بشه. توی سونو آنومالی بهت گفتن اینو؟
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سونوی ان تی که رفتم اینو گفت.و عدده ان تیم هم 2.9 بود. اما مثانش خیلی ورم داشت. گفت اگه حل نشه مجبوریم سقطش کنیم.مرسی عزیزمم.شما هم انشالله نینیت سالم بدنیا بیاد
دنیا اومد هم ورم داشت هم سنگ داشت ولی خدارو هزار مرتبه شکر خوب شد توکلت به خدا باشه دوستم
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2738
مژده جان حتمن برو پیش دکتر کلیه اطفال اگه تهرانی برو پیش کجباف زاده عالیه..من هفته 15 دچار اتساع شدید مثانه شد جنین .مثانه ورم کرد دکتر گفت سقط کن نکردم تا هفته 25 که این ورم که به دنبال اتساع شدید مثانه ایجاد شده بود زد به دوکلیه و هیدرونفروز بعد حالبا هم درگیر شد اونوقت دکتر گفت بمونه کلیه ها نابود میشه من بدبخت هم دیگه بچه درشت بود سز شدم...البته اینجا بودن بچه هایی که گفتن موردی نیست بچه دنیا بیاد انتی بیوتیک میدن.اما من بعد تحقیق های پیاپی فهمیدم اگر فقط ورم کلیه باشه بعد تولد خوب میشه اگه نه مثانه هم درگیر باشه ممکنه کار به پیوند کلیه و دیالیز بکشه...انشالله برای تو موردی نیست عزیزم اما جدیدن این مورد معلولیت دستگاه ادراری جنین خیلی زیاد شده...رفتی دکتر دلیلشو بپرس من که می پرسم می گن شانسیه..سوال داشتی بپرس.توروخدا از حالت بی خبر نذار منو...برات دعا کردم.
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
ممنون ناناز جون از کمکمت و دعات عزیزمم. من این چند وقت همش سونو و آزمایش بودم.دکترا تعجب کردن.چون با اینکه مثانه پر شده ولی به هیچ جا آسیب نزده.کلیه ها سالمه سالمن.و فعلا گفت اگه اینجوری پیش بره میشه نگهش داشت.و خوب میشه.و سایزه مثانش هم یک ذره کوچیک شده بود. مایعه آمنیوتیکم هم خیلی خوب بود.واسه همین عجیب بود. آزمایسه غربالگریه دومم دادم.اگه توش مشکلی نباشه دکتر گفت نگهش میداریم. حالا هرچی صلاحه خداست.منم راضی ام
توکلت به خدا باشه مژده جون... تا میتونی استرس رو از خودت دور کن... واسه بچه سمه! قرآن زیاد گوش بده... تربت امام حسین(ع) بخور... به یه متخصص طب سنتی ام مراجعه کن ببین اونا راهکاری واسه این مشکل دارن؟ إن شاءالله نی نیت صحیح و سالم به دنیا میاد عزیزم...
2706