2737
2739
میشه کدو تنبل رو خرد کرد گذاشت تو فریزر؟ اخه معمولا کدوها بزرگن بیشتر از مصرف یک وعده هستن
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پوست میزاری یا پوستشو میگیری؟ باید تفتش بدم قبلش یا خام هم میشه گذاشت؟
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2728
من همیشه با پوست میزارم تکه تکه میکنم توی پلاستیک فریزر دونه دونه می چینم ولی ایندفعه یه مقدار کم رو تقریبا ریزتر درست کردم و پوستش رو کندم تا هر وقت سوپ درست میکنم چندتا توش بریزم
مرسی عزیز ، لیچ نمیفته؟! من خیلی درست دارم دلم میخواد هروقت هوس کردم سریع حندتا دونه از فریزر دربیارم با یکم زعفرون و دارچین و شکر بپزم با گردو بخوریم با همسری ... اما شک داشتم بشه فریزش کرد
2738
کاکا یه شیرینی یا دسری هست که با کدو پخته و شکر و ارد و شیر و دارچین که تو روغن مثل کوکو یا کتلت سرخ می کنیم. آش کدو هم من خوردم از اشهای قدیمیه و کیک هم میشه باهاش درست کرد
من همینجوری تیکه هایه کوچیک میبرم میزارم کف ماهیتابه با یه کوچولو کره تفت میدم بعد روش یکم شکر و زارچین و زعفرون میریزم با یه کوچولو اب میزارم میپزه سریع هم میپزه خیلی خوشمزست
روشم گردو و پودر نارگیل بپاشی که دیگه معرکه است یسریا با شیره انگور میخورن
2706