2733
2734
دوست داشتین بگین دوست نداشتین هم خب واضحه دیگه نگین
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم اما ترجیحا خانمایی که چند سال از ازدواجشون میگذره بیشتر مشارکت کنن
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
2728
اخیرا خانما خیلی از سردمزاجی همسرشون شاکی هستن به نظرتون دلیلش چیه و چرا این مسئله اینقدر زیاد شده؟ باید چیکار کرد؟
بچه ها اگه نظری تجربه ای حرفی دارین بگین استقبال می کنم یه دورهمیه سوال شخصی نیست
2738
رها دوست داری دلیلشم بگی؟ از اول همینطوری بودی؟ اینطوری راحتی یا دلیل خاصی داره رفتارت؟
من فک می کردم موضوعی هست که شاید مشکل خیلی ها باشه و دور همی بحث کنیم اما کسی انگار استقبال نمی کنه ممنون از همگی
اول اخلاق خوب ، روحیه خوب باشه خود به خود تمایلات شکوفا میشه اگر تشنج و عصبانیت تو محیط باشه هیچ لباسی تحریک کننده نیست بعد سر وضع مرتب مطمینا یه خانم باردار یا بچه کوچیک دار مثل من نمیشه همش سکسی بپوشه ولی میتونه همیشه دست و.پاش بدون مو و صورتش صاف و صوف و خوشبو باشه سوم هیکل متناسب اضافه وزن بیش از اندازه سد بزرگی برای تمایلات جنسی هر دو طرف هست نهایتا روشهای رابطه جدید چیزایی که امتحان نکردین رو به رابطه وارد کن کارایی که تا حالا نکردی رو امتحان کن
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
گاهی با هم فیلم های بالای هجده سال نگاه کنین
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706