2737
2734
عنوان

سنجش بینایی و عینک.........

7749 بازدید | 91 پست
سلام .دخترمو بردم سنجش بینایی معرفی کردن به اپتومتریست، اونم تشخیص آستیکمات هر دو چشم و دوربینی در یک چشم،داده و گفته برای پیشگیری از تنبلی چشم باید عینک بزنه. دکترش میگفت با زدن عینک شماره چشم پایین میاد و گاهی هم برطرف میشه. سوالم اینه که شما بچتون یا در اطرافیان دیدین که با زدن عینک در کودکی، آستیکمات از بین بره؟ دکتره که خیلی امیدوار بود ولی راستش باورش برام سخته. اگه تجربه ای دارین منو از نگرانی در بیارین. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستاره شب من بردم کلینیک نور گفت فعلا نزنه ولی تحت نظر باشه. ولی این اپتومتریسته که خود بهداشت معرفی کرده گفت سن طلایی بهبود الانه و حتما باید بزنه. دخترم الان ماه سومه که عینک میزنه. از 3 سالگی
2731
2738
مامانه باران...پسره منم الان نزدیکه 3 ماهه عینکی شده...چشمش هر کدوم 3 نمره استیکماته............منم نور بردم پسرمو بهم گفت اگه نزنه تبدیل به تنبلی چش میشه....ومتاسفاته استیکات ارثی هست و خوب نمیشه....با عینک فقط دید بهتری به بچه میده و نمیزاره نمرش بالا بره
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
مادر عزیز، من توی نت هر چی سرچ میکنم میبینم که زدن یا نزدنش تاثیری در بالا یا پایین آمدن شماره چشم نداره. اما این اپتومتریسته میگه من کارم با بچه هاست. بعضیا حتی عینکشونو تو 6 سالگی بر میدارن. پسر شما هم شماره عینکش 1 نمره کمتر از واقعیه؟
2706