در مورد معجزه داروي گياهي عرق رازيانه و بومادران براي تحريك تخمكگذاري بهم بگين و دو مصرفش به چه صورته جواب فوري..... - صفحه 1
نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > ناباروري، تجربيات درماني، مشكلات روحي و رواني ناشي از ناباروري > در مورد معجزه داروي گياهي عرق رازيانه و بومادران براي تحريك تخمكگذاري بهم بگين و دو مصرفش به چه صورته جواب فوري.....

موضوع: در مورد معجزه داروي گياهي عرق رازيانه و بومادران براي تحريك تخمكگذاري بهم بگين و دو مصرفش به چه صورته جواب فوري..... + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
نازلي پست ها : 381عضویت:1388/1/15
1390/4/8 - 10:55 صبح
سلام در مورد معجزه داروي گياهي عرق رازيانه و بومادران براي تحريك تخمكگذاري بهم بگين و دو مصرفش به چه صورته جواب فوري.....
بچه ها عجله دارم
samaneh پست ها : 6183عضویت:1387/10/24
1390/4/8 - 11:07 صبح
من ميخوردم البته مشكلي نداشتم ميخواستم اقدام كنم ميخوردم كه همون ماه اول باردار شدم ،البته من واسه جوشام ميخوردم بيشتر.....يه استكان از هر كدوم قاطي كن و با شكر و اب بخور مثل شربت
مهسا پست ها : 3988عضویت:1390/3/20
1390/4/8 - 11:17 صبح
اينا براي چي خوبه؟
من كيست اندومتريوز دارم خوبه برام؟
Rosa* پست ها : 4270عضویت:1389/7/3
1390/4/8 - 11:34 صبح
من رايانه خوردم عاليه. براي تخمك گذاري براي تقويت رحم خيلي خوبه. من بعد سقطم 3 ماه هرروز ناشتا خوردم. خودشو از عطاري گرفتم پودر كردم روزي يه قاشق چايخوري خوردم ناشتا يه آبم روش. پارسالم كه يه مدت تخمك گذاريم قطع شده بود باز 3 ماه روز 1-10 پري خوردم درست شدم. حرف نداره
براي اونا ئي كه بعد سقط رحمشون نازك و ضعيف شده. براي كسائي كه كيست دارن براي كسايي كه پرياشون كمه خيلي خوبه
كلاْ افرادي كه ازدواج ميكنند دو دسته اند . آنهايي كه از جانشان سير شدند و آنهايي كه قصد جان ديگري را دارند
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: