2737
2734
عنوان

خانما واسه نی نی جاری من دعا کنید

547 بازدید | 15 پست
ماه هشت بارداریه رفته سونو گفتن یکی از کلیه های نی نی برگشت ادرار داره و ادرار ازش خارج نمیشه. خیلی هممون ناراحتیم. جاریمو برادرشوهرم حالشون خیلی خرابه. تو رو خدا دعاش کنید معجزه بشه بچه که به دنیا میاد سالم باشه.
عشقم، نفسم، پسرم «کیاوش» 29 آبان وارد زندگیمون شد و رنگ و بوی زندگیمون رو عوض کرد. خدایا شکرت
اگه این طوری باشه گمونم با یه عمل ساد رفع میشه البته بچه باید خوب وزن بگیره البته تا جایی که شما گفتی و من اطلاع دارم ولی خوب سخته ایشالله سالم دنیا بیاد برای اسمش نذر کنن
همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم
دکتر گفته همون روز که به دنیا اومد یه دارو بهش میدن بعد هم روز سوم باید بره سونو کنه و تا چند ماهگی هم سفالکسین بخوره اگر خوب شد که هیچی ولی اگر نشد باید عمل کنه. جاریم خیلی ناراحته میگه حتی دل و دماغ چیدن سیسمونی هم ندارم. همش میگه بچم از روز اول باید دارو بخوره و دکتر و سونو و آزمایشگاه باشه.
عشقم، نفسم، پسرم «کیاوش» 29 آبان وارد زندگیمون شد و رنگ و بوی زندگیمون رو عوض کرد. خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به خدا منم دیشب همینو بهش میگفتم. گفتم بهش هروقت دلت میشکنه واسه همه بچه های مریض مخصوصا اونایی که مریضیای سخت دارن دعا کنه. ولی خوب حق داره من خودم واسه غربالگری از رگ پسرم خون گرفتن اینقدر حالم بد شد بچم آروم شده بود ولی من هنوز داشتم اشک میریختم و واسه مریضا دعا میکردم. تازه فقط یه آزمایش غربالگری بود. خدا کنه هیچ مادری درد کشیدن بچشو نبینه.
2738
خدا بزرگه . استرس و ناراحتى که به بچه بیشتر آسیب میزنه. خدا بهشون رحم کنه. بگو ارامش خودش رو حفظ کنه. ا
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷
ببخشید دوستای گلم دیشب پسرم بیدار شد مجبور شدم بدون خداحافظی برم. البته الان هم خیلی نمیتونم باشم بازم اگر بیخبر رفتم ناراحت نشید.
2706