2703
2553
عنوان

گریه یهویی پسرم تو خواب

398 بازدید | 6 پست
بچه ها پسرم 8ماهشه.الان 2شبه تو خواب جیغ میکشه اینم بگم داره دندونه شیشومشو در میاره.میشه واسه اون باشه ؟سر دندونای قبلی هم تو خواب بیقرار بود اما نه اینقد. از 11 لج کرد الان یه ربع خوابیده
شیطان به انسان میگوید به پروردگارت کافر شو.زمانی که انسان کافر شد شیطان به وی میگوید وای بر تو که من سخت از عذاب پروردگار در هراسم.
بیقراره طفلک شیرم نمیخوره این موقع ها.روزا خوبها شبا گیج میزنه
شیطان به انسان میگوید به پروردگارت کافر شو.زمانی که انسان کافر شد شیطان به وی میگوید وای بر تو که من سخت از عذاب پروردگار در هراسم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان دو شبه با شوشو بحثم میشه یعنی بچه میفهمه؟من زود عصبی میشم
2456
بنظر من یا بچه ِت از صدای شما ترسیده یا چشم خورده. -براش اسفند دود کن . نه زیاد دود اسفند برای بچه ضرر داره. -یه تخم مرغ دور سرش بچرخون و اسم کسایی که فکر میکنی اون چند روز ناجور نگاه میکردن و تعریف میکردن حتی از دوست داشتن زیاد ، بعد از بلندی بنداز پایین ، مثلا تو کوچه تا بشکنه. -براش ایت الکرسی بخون و چهار قل -مقداری نمک رو وسط یه قطعه نون بزار ، بزار توی مشمبا . بزار زیر متکاش. اگر ترس و نظر باشه میره. ولی اگه از دندونش باشه استامینافون بده با نظر مرکز بهداشت یا دکترش.
🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷