2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عقب میاندازه نه جلو بلکه تنظیم میکنه. متفورمین قرصیه که برای درمان کیست و همچنین تنظیم قندخون تجویز میشه. من خودم روزی یکدونه مصرف میکنم و تاحالا مشکلی نداشتم البته من پریود هام نا منظمه ...یادمه دوسال پیش باخوردن 8 ماه متفورمین و ورزش من هم پریودم منظم شد و هم کیست هام برطرف شد
منت خدای را عز وجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت، هر نفس. که فرو میرود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات،پس در هر نفس دو نعمت موجود است و بر هر نعمت شکری واجب
قطع نکنی بهتره
منت خدای را عز وجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت، هر نفس. که فرو میرود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات،پس در هر نفس دو نعمت موجود است و بر هر نعمت شکری واجب
2738
باردار نیستی؟
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...