2733
2739
عنوان

دلداری میخوام

369 بازدید | 12 پست
بچه ها باشوشودعوام شد..امااالان اشتی هستیم..ام ایننقدرگریه کردم. که شکمو چشام درد میکنه...حس میکنم نمیتونه تموم خواسته هامو به خاطرخجالت به جابیاره
مهربانم شبها آمدند و روزها سپری شدند

و تو همان خوب دیروزی ...
یعنی من زیاده خواهم؟؟بخداوقتی بحثم میشه میگمدیگه باید طلاق بگیزم..اگه مشکل ازمنه..چجوری حساسیتنو کم کنم؟

و تو همان خوب دیروزی ...
شما همونی ک قهر خونه مامانت بودی؟ چی شد اومد دنبالت؟؟
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خستم انگاربه اخرخط رسیدم..؛ نمیفهمم ازبارداریه یاتلقینه..نمیدونم چیکارکنم گه تحملم بیشترشه اگه واقعاباید درمقابل شوهرم بیشترباشه؟

و تو همان خوب دیروزی ...
2731
چرا خجالت میکشه؟ازچی؟
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
ازاینکه به بچه ی توراهمون ابراز محبت کنه..یامثلابهش میگم من اینجورمحبتو میخوام..نمیکنه.ومیفهمم دلیلش خجالت کشیدنه.یاغرور بیجاست

و تو همان خوب دیروزی ...
خب یاد نگرفته عزیزم طول میکشه خودت یادش بده ازش بخواه
2738
سر چی دعوا کردید؟
سر هیچی سر درک نکردن..سر اینکه فک میکنه همه بهم نظر دارن..خواهرزادشو که کلی،اومده خونمون میگم مسافره بگو بیاد میگه اگه دعوت کنیم فک میکنه خبریه..اینقدرازاین حرفا گفته زده شدم

و تو همان خوب دیروزی ...