2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم از بوش خیلی بدم میادچند باری استفاده کردم اما دیگه نگرفتم
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
جدیدا اینجوری شده با یذره جیش خمیری میشه و بو میده من دخترم 18 ماهشه تا ماه پیش پمپرز میگرفتم اما اینبار مولفیکس خارجی گرفتم بد نیس. جامپر-اوی بیبی-مرسی-مای بیبی هم امتحان کردم خوب نبود هاگیزم 2بار گرفتم راضی بودم اما هیچ پوشکی مثل پمپرز نازک نیس همه پوشکا به خاطر حساسیت نی نی سایزای کوچیکشون مرغوبتره
میناجان من اصلاموافق پوشک ترک نیستم اگه ایرانی هاجواب بده،بیخودی اینقدپول بدم براچی؟؟ب جاش یه تیکه لباس میخرم براش،آره شایدروناش لاغره،ولی خب بایدجوری طراحی شده باشه ک به آناتومی های مختلف بخوره،رونای دخترم خیلیم لاغرنیست نسبت ب جاهای دیگه بدنش،من ازهاگیزخیلییی راضیم
2738
بچه ها پوشک baby Tak خیلی خوبه آلمانیه تازه وارد شده
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
شری جان من زیادنمیذارم بمونه وولی بعضی اوقات بوی جیش میگیره نه همیشههه،اینم عجیبهههه،ولی انصافابرای پوست بچه من ک عالیههه،یه ذره هم تاخالاقرمزش نکرده،هاگیزم خیلیییی خوبه ولی یه کوچولوووممکنه قرمزکنه،اماب نظرم برااندام بچه من هاگیزفیت تره
من تا ١٢ ساهت اگه فقط ادرار کرده باشه عوضش نمیکنم ، پریما واقعا عالیه و حرف نداره ولی مدلهای عربیش بو میدن ولی ترکها با جیش کردن بوشون بهترم میشه و بوی خوب میده ، نمیدونم چرا شما میگین بو میده
من هم رو پوشک خیلی حساسم و نکات ریز و درشت پوشک هایی که استفاده میکنم را میدونم اگه خیلی مشکل حساسیت نداری کانفی بیبی خیلی جذبش خوبه و بو نمیگیره.. البته از نظر جنس یه کم کلفت هست و یه کمی هم جنسش خشکه ولی برا بچه من که حساسیت نداشته و موردی نداشته.. از جهت نم پس ندادن خیلی خوبه زیادم گرون نیست
2706