2703
2553
دوقلوهای پسرم رو با هم ختنه کنیم تو یه روز یا جدا در نی نی هان کوچیکن تقریبا سه ماه تو nicu بودن، کسی اگه تو این شرایط بوده خواهشا راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر زود بدنیا امده دوقلو رو لطفا زود ختنه نکنید عزیزم.....باید صبر کنی...هم ریزه هست هم زود بدنیا امده هم تو دستگاه بوده وهم چند قلو هست...این بایک بچه کامل که تک هست وسر وقت بدنیا امده زمین تا اسمان فرق داره
2720
من تجربه ندارم ولی از الان استرس ختنه پسر گلم رو دارم اگه جای شما بودم یه دفعه هر دوش رو ختنه می کردم که استرسش رو ی بار تحمل کنم ولی حتمااااا ببین که وقتش شده باشه ینی به دکتر بگو خدای نکرده مشکلی نداشته باشن که دوبار عمل نیاز بشه ینی اگه مشکل کوچیکی توی اون قسمت دارن زمان ختنه حل شه انشالله نی نی ها سلامت باشن
2714
ختنه خیلی خیلی کار راحتیه و اصلا نه درد برای بچه داره نه هیچی اصلا نگران نباشید فقط دکتر خوب ختنه کنه ، استامینوفن می ده به نی نی و خیلی راحته 3 -4 روزه هم حلقه می افته فقط من پسرم رو 2 ماهگی ختنه کردم البته اگه نی نی شما ریز هستند بزارین یک کم بزرگ تر بشن بعد ختنه کنید ولی هر دو تا رو باهم راحته استرس نداشته باش
سایت نی نی کوپول ( فروشگاه بزرگ سیسمونی نوزاد و وسایل کودک ) http://www.ninicopol.ir/index.php