2733
2739
میگن جزو بهترین محصولات بهداشتیه.......قیمتش هم بالاست......ولی چرا هیچ دکتری اونا رو تجویز نمیکنه.....حتی دکتر های که دارو های گرون برای پوست بیماراشون تجویز میکنن...... بعد هم بسییییییار نایابه.........من حتی تو دبی هم پیدا نکردم........تو اصفهان فقط یه دارو خونه داشت که دیگه نمیاره..... میخ.ام ببینم کسی استفاده کرده راضی باشه......میخوام اینتر نتی خرید کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام مامان مانی کوچولو من مشهدم و یک سالن زیبایی هست که محصولانشو میاره حفیقش من از محصولاتش استفاده گردم ولی خوب فرق زیاد خاصی ندیدم یعنی اصلا ندیدم مثلا از ماسک صورتش که ابرسان بود استفاده میکردم .بعد اون خانمه مشاور زیبایی میگفت همزمان که استفاده میکین باید تحت درمان هم باشه پوستت فقط کرم فایده نداره! یعنی هرهفته بری 200 تومن بدی پاکسازی و از اون کرمها هم بزنی تا حوب شی والا هر هفته برم 200 بدم پوست خیارم بزنم به پوستم که خوب میشه
خداوندا ................
زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است.

من حدود 6 ماهه که از 3 محصولش همزمان استفاده می کنم، سرم آب رسان، ژل شوینده و پولیش. تو جشنواره خریدم، یعنی نماینده ش تو داروخونه بود و از صورتم عکس گرفت و تجزیه تحلیل کرد برام و متناسب با پوستم که چرب و حساس بود، بهم مشاوره داد.

اینکه یک عده مخالف هستن و میگن خوب نیست طبیعیه، چون پوست با پوست فرق داره به یکی میسازه به یکی نمیسازه، ولی من واقعا راضی هستم. و حس خیلی خوبی میگیرم. نکته مهمش اینه که یه ذره ازش، اندازه نخود، کل صورتو کاور میکنه درنتیجه زود تموم نمیشه. الان بعد از 6 ماه با اینکه آب رسانو تقریبا هر شب میزنم، هنوز نصفش هم استفاده نشد.

خانومه تاکید هم داشت که اگر میخام نتیجه ببینم، دونه دونه نخرم، برای همین هرسه تاشو خریدم. کمی محصولاتش گرون هستن و تو جشنواره 15% تخفیف داشت که شد 450 تومن. الان هم با این گرونی ها و قیمت دلار، نگران هستم گرون تر از قبلش بشه و دیگه نشه خریدش...

اتفاقا منم دنبال ضد لکشم .اخه از هیچ برندی جواب نگرفتم .نمیدونم واقعا خوبه یانه

سلام عزیزم. وقتتون به خیر. ...از ضد لک مورد استفاده کردین؟نتبجه گرفتین؟ممنون میشم اگه جواب بدین

2738

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین کرم های ضد لک و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه   

لینکش اینه https://bigsearch.ir/zedelak

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤