2733
2734
هفته قبل رفتم سونو ۶هفته بودم ولی ۵هفته زد و گفت ساک بارداری و کیسه زرده رو میبینم دو هفته بعد تکرار کن.چن ساعت پیش دستمال کشیدم خون رقیق بود.یعنی بازم سقط.من دیگه طاقت سقط و ندارم
وقتی چترمان خداست.....بگزار ابرهای سرنوشت هرچه میخواهند ببارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
من لکه بینی داشتم تا ماه3 با اینکه شیاف هم میذاشتم اما بری بیمارستان بهتره شاید نیاز باشه آمپول بزنی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
نترس و استرس نداشته باش من پارسال تیر 1 سقط داشتم و بهمن دوباره باردار شدم و 5هفته بودم که لکه بینی داشتم منم همین حس الانت رو داشتم و کلی گریه کردمو گفتم طاقت سقط دوباره رو ندارم من بارداری قبلم پوچ بود اینم سونو میگفت جنین نداره اما دکتر بهم شیاف داد و استراحت کردم لکه بینیم تموم شد و هفته ی 8 رفتم سونو که 7 هفته و 4روز بود تو سونو قلب داشت و مهر امسال زایمان کردم و الان پسرم دوماهشه و واکسن 2ماهگیشو امروز زد نگران نباش و استرس نده به خودت واستراحت کن فردا یا شنبه حتما برو دکتر فردا هم بری دکتر شیفت دارن بهت شیاف بده ایشالله که چیزی نیست
2706