2733
2734
بچم ٣ ماهشه هم شیر خودمو می خوره هم شیر خشک از ترس اب های الوده هم تصریه اب می خوام هم ظرف مسی برای جوشوندن ابش خریدم حالا می ترسم ضرر داشته باشه
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
برا بچه خوب نیست من برا خرید ظرف غذاش خیلی تحقیق کردم روی-سرامیک و لعابی و استیل بهترین گزینه ها بودن
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کی میگه بده این حرفا چیه تو طب ایرانی اسلامی ظرف مسی بهترین نوع ظرف و استیل از بدترین ظرفها هستش فقط مس باید از جای مطمئن خریداری بشه و توش حتما سفید شده باشه . ورچیده شدن مس از ظروف ایرانی ها برای خودش داستان طولانی داره که برای از بین بردن سلامتی مردم ایران بوده .شک نکن مس از بهترین ظروفه. میدونی بدن انسان به چقدر مس احتیاج داره در روز و خوراکی ها چقدرش رو میتونن تامین کنن؟!!یه کم تحقیق کنید لطفا مردم در قدیم که فقط از مس استفاده میکردن سالم تر بودن یا ما؟؟؟؟؟؟
2738
یه متخصص بهداشت محیط در تلویزیون میگفت ظروف مسی به خصوص برای بچه ها مناسب نیستند چون اگر سفیدیش بره ترکیبات سمی ایحاد میشه که در دراز مدت منحر به مصمومیت مزمن میشه . بهترین ظروف رو هم ظروغ استیل معرفی کرد که کاملا بی خطرن