2737
2734
بچه ها اگه یه تازه مامان گیج و ... که توقع باردار شدن رو نداشته ولی بی بی چکش مثبت شده باشه یهووو!!! باید چکار کنه؟ سن بارداریش چطور مشخص میشه؟؟
خدایا...بابت این معجزه ازت ممنونم... خودت مواظبش باش..
اولین سونو سونوی ان تی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر فکر کنی حتما یادت میاد آخرین بار کی پریود بودی. یه اتفاقی یه نشونهای از اون روز
درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2731
میشه سونوی زودتر رو در نظر بگیره ولی دکتر خودم ان تی رو در نظر گرفت با وجود اینکه تاریخ پریود و حتی لقاحمو میدونستم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ساناز ممکنه لقاح رخ بده لانه گزینی نشه، اینم بی بی چکو مثبت میکنه ولی کم پیش میاد
2738
زیر دلم یکمی درد میگیره و ول میکنه انگار که میخوام پریود شم... یعنی هستم؟؟؟! بدنم هم داغه. آخه میدونی شیوا من تجربه دو تا سقط تلخ رو دارم.دومی سه ماه پیش بود. مردم و زنده شدم..........
عزیزززم منم تو حاملگیام یکی دو ماهی درد پریود داشتم همش فکر میکردم دارم پریود میشم تو اولی هم داغ بودم، چه بد بود، پاهام میسوخت یه سقط هم داشتم راستی اما دو حاملگی راحت و موفق داشتم
باورم نمیشه باردارم. آخه هنوز آزمایشام رو ندادم! گفتن سه ماه باید بگذره بتونی آز بدی... فقط " یک " بار رابطه داشتم.... موندم تو کار خدااااا.....................
منم دو بچه ام + سقطم با یه بار اقدام حتی بچه دومم قرص اورژانسی هم خوردم خدا بخواد، میشه