2726
درباره ی نیروی جذبه تازه گرفتمش طه کم ازش خوندم خیلی خوشم اومد خیلی به ادم اعتماد به نفس میده و امیدوار کنندس! ولی مامانم یه کم ازش خونده میگه اینکه برای مسیحیاست اکثرا از حضرت عیسی مسیح گفت! واقعر راسته قانون جذب؟؟؟؟؟؟ازش نتیجه گرفتید؟؟؟؟؟
رفتم که کتابفروشی بگیرمش،فروشندش یه اقای پیریه خیلی وارده تو کتاب و اینا بهم گفت کی معرفیش کرده بهت....خیلی کتاب خوبیه و پر فروش! ولی حرف مامانم یه کم سردم کرد،میگه که اونقدرام اینطوری نیست به هرچی فکرکنی بهش برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ﻛﺘﺎﺏ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺑﻴﻪ. ﻣﻦ ﺩاﺭﻣﺶ و ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺧﻮﻧﺪﻡ. ﺑﻌﻀﻲ ﺟﺎﻫﺎﺵ ﻛﻪ ﺑﺮاﻡ ﻣﻬﻢ و ﺟﺎﻟﺐ ﻫﺴﺖ ﺧﻄ ﻛﺸﻴﺪم. اﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺴﺘﻮ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺒﺮﻩ. و ﻭاﻗﻌﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﺭاﺳﺘﻪ.
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
حرف مادرت درسته اما مخالف دین ما نیست ، اون با دین خودش توضیح داده و خیلی خوب گفته خیلی از مواردی که میگه توی اسلام هست من مغایرتی با اسلام توش ندیدم
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
جالب اینجاست که تو همون زمان که مدام میخوندمش به اون چیزایی که میخواستم رسیدم
عاشقم عاشق آسمان آبی روزهای بارانی ابرهای سرگردان عاشق هر چه نام زندگی ست بر آن.
2706