2726
تفکر جون یه دستمال سفید بردار (نوار بهداشتی نباشه ) بشین روش و یکساعت وقت بگیر اگه اندازه یه سکه قدیمیا خیس بود حاتما برو بیمارستان . نیایدم لزج باشه . بوی ادرار هم نده چون ممکنه با عطسه بی اختیار ادرار دفع بشه
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عززیزم اگه تهرانی برو اورزانسه زنان میلاد همونجا چک میشی و سونو هم لازم باشه همونجا داره
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2728
منم امروز همینطوری شدم رفتم دکتر اینارو بهم گفت که من انجام دادم و خداروشکر دستمال خیس نشد
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
ممکنه چون ماه هایه آخر رحم خیلی به مثانه فشار میاره
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
بیمارستان نجمیه هم اورژانسه زنان داره ها
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عیب نداره گلم پرونده نمیخواد اورژانسش داری میری چکاب میکنن
اگه وقته زایمانتم شده باشه همونجا زایمان میکنن انشا الله که به وقتش میری برا زایمان و بهتره این هفته ها ساک زایمانت رو آماده کنی
2706