2410
2553
تفکر جون یه دستمال سفید بردار (نوار بهداشتی نباشه ) بشین روش و یکساعت وقت بگیر اگه اندازه یه سکه قدیمیا خیس بود حاتما برو بیمارستان . نیایدم لزج باشه . بوی ادرار هم نده چون ممکنه با عطسه بی اختیار ادرار دفع بشه
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عززیزم اگه تهرانی برو اورزانسه زنان میلاد همونجا چک میشی و سونو هم لازم باشه همونجا داره
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2456
منم امروز همینطوری شدم رفتم دکتر اینارو بهم گفت که من انجام دادم و خداروشکر دستمال خیس نشد
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
ممکنه چون ماه هایه آخر رحم خیلی به مثانه فشار میاره
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2714
عیب نداره گلم پرونده نمیخواد اورژانسش داری میری چکاب میکنن
اگه وقته زایمانتم شده باشه همونجا زایمان میکنن انشا الله که به وقتش میری برا زایمان و بهتره این هفته ها ساک زایمانت رو آماده کنی
2706