2737
2739
می خوام بدونم بعد از خارج کردن رحم باز هم نیاز به تست پاپ اسمیر هست؟ آیا با در آوردن یکی از تخمدانها(بدون تخلیه رحم) باز هم پریود می شوند؟
این سوال ها همیشه برای منم وجود داشته منتظر پاسخ دوستان هستم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
بچه ها تست پاپ اسمیر برای سرطان دهانه رحم هست... بستگی داره رحم رو در اوردنی کامل تخلیه کنن یا دهانه رحم رو بذارن بمونه... مامان من کامل تخلیه کردن البته تخمدان ها هنوز هست... ولی مادرشوهرم رو دهانه رحم براش گذاشته دکتر...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر رحم باشه و یک تخمدان هم باشه پریود میشه...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2731