2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم در مورد میخچه و زگیل دکتر طب سنتی توو تی وی می گفت. فضولات بدن به شکل این چیزا بیرون میریزه و خودش رو بروز میده می گفت قبل درمان بهتره که اول طبع و مزاج رو اصلاح کرد....وگرنه بازم خواهد زد ولی به طور کلی بسته به عمق میخچه هم میشه از داروخانه چسب بگیری ک طبق دستور عمل کنی و هم می تونی نوعی قطره هست که بگیری و استفاده کنی و هم اینکه با یک جراحی سرپایی توو مطب درش بیاری
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2738
عزیزم من یک بار چسب گرفتم برای میخچه های سطحی...هر کدوم مال یک شرکت بود و دستور خاص خودش رو داشت...درست یادم نیست...بگیری روش نوشته ... ولی میخچه دست و شصت پام خیلی ریشه دار بود که با جراحی خارجش کرد
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
چه جالب شوکا جان...اولین باره میشنوم... من شیره دذخت انجیر رو شنیده بودم ولی سیر رو نه...
امیدوارم بیای و این و که مینویسم بخونی . من خودم تا الان 4 بار عمل کردم . کف پام بود . یه چیزی میگم که اگه انجام بدی به راحتی در میاد من دیگه الان 5 ساله راحت شدم خیلی درد میکشیدم . به هر کی هم گفتم انجام داده نتیجه گرفته . قرص آس اس آۀ یا همون آسپرین بچه ها رو بگیر از داروخونه . تا 20 روز این کارو باید بکنی . روزی 2 تاش و له کن و در حد دو قطره اب بریز تا خمیر سفت بشه بعد بزار روی محل میخچه و با باند و چسب ببندش . فردا درست همون ساعت بازش کن با اب بشورش و دوباره همون مواد و بزار روش . بعد 4 یا 5 روز پوست های دورش شروع میکنه به خشک شدن و مثل پوسته پا کنده میشه کم کم پوست ها رو طی روزهای مختلف در بیار . یهو میبینی که ریشه و خود میخچه حدود 20 روز بعد در میاد و تمام . این تنها راهه مفیده
یه بار تو همین سایت یکی از بچه ها نوشته بو د گوجه بزارین و با یه کیسه فریزر ببندین و تا یه روز بزارین بمونه من رو انگشت پای شوهرم که هزار جور درمان کرده وبی نتیجه بود گذاشتم به خدا تو دو روز کامل درمان شد و از بین رفت حالا شمام امتحان کنید
مادرم عزیزم روحت شاد و یادت گرامی ....................................تو رفتی و ما ماندیم در فراقت گریان و دیدارمان تا ............................................................................ابد
2706