2726
من امروزشهرم قیمت کردم دوازده هزارتومن بودش ونخی ومارک جین بود ایاخوبه وقیمتش تهران جندهست الان
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
فکر کنم اینجا گرونتره.12تومن برای یه سرهمی مفته
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
جنسش خوب بود؟
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی نخ ونازک بودش امایک مغازه دیکه رفتم بهتربودش جیکوخیلی بهتربود بانزده هزاربودش اماسفیدنداشت رنکی داشت همش
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
2728
کلا قیمتایی که میگی خوبه.یسنا تهران بازار خوبه که جنس ارزونه ولی فرصت نشد برم من از جمهوری خرید کردم بدک نبود خیلی هم ارزون نبود
من کارترز برای پسرم استفاده میکنم ولی از یکی از خانمها که از کارترز اصل امریکا خرید میکنه سفارش دادم. پک 4 تایی 85 تومن خریدم. ولی عالی هست جنسش. اصلن قابل مقایسه با جنسای داخل ایران نیست

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

یسنا جان سلام عزیزم ببینید به مارک کار نداشته باشین جنس رو در نظر بگیرید الان خیلیییییییی از ما همش طرفدار برند شدیم چرااااااااااا؟؟؟ مثلا یکی از آشنایان فقط 700 تومن داده 5 دست 5 تیکه برای بچه اش خریده ؟؟؟!!! والا ما جنس ایرانی استفاده میکنیم خوبم هستن حالا بعضیا میگن فقط برند و جنس خارجی و ...... ولی شما ببینید چه جنسی خوبه خرید کنید منم خودم جنس کارترز رو دست زدم خوشم نیومددددد الان بادی ایرانی دارم مارک نیکا به نظرم جنسشون خیلی هم خوبه حداقل بهتر از این بادی های مارک کارترز بود که دیدمممم دوستم فقط یه سوال شما کدوم شهرین ؟؟؟؟
خدایا دلم میخواد به زووووودی زووووود هزااااران هزااااار اتفاق خوب برام بیوفته الهی امین ( هر کی میتونه 1 صلوات به نیت گره‌گشایی از مشکلاتم بفرسته)
این آدرس وبلاگ من هست جنسام با توجه به قیمتشون واقعا مناسبه آدرس وبلاگ :http://www.ninicheap.blogfa.com دوست داشتی یه سر بهم بزن دوستم موفق باشییییییییی
خدایا دلم میخواد به زووووودی زووووود هزااااران هزااااار اتفاق خوب برام بیوفته الهی امین ( هر کی میتونه 1 صلوات به نیت گره‌گشایی از مشکلاتم بفرسته)