2737
2739
ی 2قلوهام کی پسره یکی دختر میخوام بوفه و کمد برا دوتاشون یدونه بگیرم چون جا زیاد ندارم تو رنگش موندم ولی 2تا تخت جداگونه بگیرم
اللهم الرزقنا شفاعت الحسین یوم الورود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیرم همون کرم سفید عالیترین گزینست من دوقلوهام دخترن براشون کرم سفید گرفتم کرم طرح چوب و سفید براق البته رو درایه کمد و کشوها که سفیده توپ توپایه رنگی هست خیلی رنگه خوبیه اصلا دل رو نمینه و اتاق رو خفه نمیکنه
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
اصلا رنگایه تیره نگیر اتاقه دوقلوها خود به خود شلوغ پلوغ هست تیره هم بگیری بری تو اتاق قلبت میگیره
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2738
نارنجی هم قشنگه هم به دختر میخوره هم به پسر
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
منم دوقلو دختر پسر دارم تخت از اون مدلای مخصوص دوقلوها گرفتم رنگش کرم و سرخابی بود یهدونه ویترینم بیشتر نگرفتم چون جاگیره تخت جداگونه جاگیره مدل دوقلویی دارن از اونا بگیر یا بده برات بسازن