2737
2734
پسرم هم شیر خودمو میخوره هم شیر خشک تا الان هم مشکلی با دوتاش نداشته ولی اطرافیان همش میگن امروز فرداس که سینتو ول کنه شیرم کمه سیرش نمیکنه استرس اطرافیان هم کمترش میکنه ک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر من سه ماهشه هر دوش رو میخوره بستگی به شیشه داره به توصیه دکتر من شیشه استپ چیکو گرفتم همه چیش کپی سینه مادره و شیر خشک گیگوز هنوز که سینم رو ول نکرده اما منم میخوام شیر خشکیش کنم چون یه دختر 20ماهه دارم برام سخته
نصف جذابیت دخترا به خاطر ترسو بودنشونه ...دختری که با دمپایی سوسک بکشه به درد زندگی نمیخوره!
2738
به نظر من تا میخوره جفتش و بده هرموقع دیگه واقعا سختت شد و نتونستی شیر خودت و نده رزا جان چیکار کردی شیرت خشک شد؟
نصف جذابیت دخترا به خاطر ترسو بودنشونه ...دختری که با دمپایی سوسک بکشه به درد زندگی نمیخوره!
عزیزم من کم کم شیر دادن از سینه ارو کمتر و کمتر کردم مثلا اول روزی چهار پنج بار بعدش سه چهار بار بعد دوبار در روز و ..... خیلی راحت بود و اصلا اذیت نشدم دخترم هم همینطور
2706